Зустріч студентів з Романом Безсмертним

Львівський осередок Ліги студентів АПУ 11 листопада провів зустріч студентів та молодих правників з Романом Безсмертним – одним з авторів Основного Закону України, політиком та дипломатом.

 

Пан Роман провів змістовну розмову з учасниками зустрічі, зокрема присвятив увагу викликам, що стоять перед Україною в умовах пандемії та розповів про роботу юриста у дипломатичному представництві.

 

У межах запитань від учасників, як колишній Надзвичайний і Повноважний Посол України у Республіці Білорусь, розповів про дипломатичну діяльність у Білорусі, дав оцінку подіям, які наразі розгортаються у Білорусі, схарактеризувати відносини України та Білорусі та перспективи їх подальшого розвитку.

 

Львівський осередок Ліги студентів АПУ висловлює надзвичайну подяку Романові Безсмертному за можливість поділитися своїм досвідом з молодим поколінням юристів. Пан Роман неабияк вмотивував і надихнув нас такими словами: «Зараз ви запитуєте мене, та вже через декілька років відповідатимете ви. Нехай це буде вашим найбільшим стимулом до праці. Запитуйте себе щодня, чи можу я вже дати відповіді на запитання інших, тоді й знатимете у якому напрямку рухатись»