Завершився Всеукраїнський кейс-чемпіонат за підтримки платформи CASERS!

Центр правничої кар’єри Ліги студентів АПУ не припиняє пошуки нових цікавих форматів! Цього разу він порадував нас першим Всеукраїнським кейс-чемпіонатом, що проходив у квітні-травні 2018 р.

Змагання відбулось за підтримки платформи CASERS. Учасники мали змогу випробувати свої сили, вирішивши кейс від двох провідних юридичних фірм країни: ЮФ Астерс (практика антимонопольного права) та Moris Group (практики податкового та IT-права). Можливість виграти стажування в провідній юридичній фірмі країни стала прекрасною мотивацією для десятків студентів, які взяли участь у чемпіонаті.

30 травня пройшов фінал практик податкового та IT-права від Moris Group, на якому фіналісти презентували своє бачення кейсу. Результати роботи фіналістів оцінювали провідний юрист практики податкового права Василь Андрусяк та юрист практики IT-права Дмитро Зеленко. За результатами фінального етапу змагання переможцем практики податкового права став Максим Воронков, а Елізара Ібрагімова здобула срібло. В IT-практиці почесне третє місце посів Михайло Занько, другою фінішувала Інга Тавберідзе, а переможцем було названо Анастасію Журавель. Усі фіналісти отримали приємні подарунки від Moris Group, а переможці пройдуть стажування у фірмі.

1 червня відбулася фінальна частина чемпіонату з антимонопольного права від ЮФ «Астерс». В офісі компанії пройшла зустріч фіналістів та учасників із Олексієм Пустовітом, партнером практики антимонопольного права, та юристом Дмитром Відсотою. Студенти мали можливість обговорити конкурсну задачу та отримати відповідь на всі свої запитання. Далі відбулось привітання та нагородження переможців чемпіонату: Івана Яремчука та Єлизавети Герасимчук. Окрім того, високо оцінені були ще три рішення, тому ЮФ «Астерс» вирішила сформувати «кадровий резерв», до якого потрапили Оксана Мойсюк, Діана Івженко та Денис Ерсой. Це означає, що ці учасники нададуть свої резюме і в разі появи актуального стажування одразу зможуть потрапити на стажування до ЮФ «Астерс».

Ліга студентів АПУ теж не оминула увагою старання усіх фіналістів чемпіонату та надала їм сертифікати на безкоштовну участь у будь-якій всеукраїнській школі, тож будемо раді бачити їх на наших заходах!

Ми надзвичайно раді і вдячні ЮФ «Астерс», Moris Group та CASERS за підтримку талановитої молоді та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!

Поліпшення практичних навичок студентів, сприяння їх професійній орієнтації та розвитку – одне з головних завдань Ліги студентів АПУ. Ми прагнемо, аби кожен, закінчивши юридичний факультет, мав багаж знань і вмінь, необхідний для успішного старту кар’єри, тому обіцяємо нашим лігівцям ще більше цікавих та корисних проектів.