З’їзд Західноукраїнського регіону

8 грудня Ліга студентів АПУ організувала надзвичайно цікавий і практичний захід – З’їзд Західноукраїнського регіону. На ньому зібрались активісти організації всієї Західної України. Впродовж дня разом із членами Правління Ліги студентів АПУ, а також із запрошеними спікерами учасники обговорювали діяльність осередків, специфіку в роботі різних напрямків та ділились порадами щодо якісної роботи.

Відкриття заходу провів Координатор Західного регіону Юрій Пукавський. Він поділився інформацією щодо напрямів роботи в Лізі студентів АПУ та певних настанов з власного досвіду про те, як працювати ефективніше, а також розповів про особливості комунікації в організації, роботи з документацією та звітами. Як відомо, одним із найбільш об’ємних напрямків роботи в Лізі студентів АПУ є Медіа-відділ. Про Social media marketing учасники говорили разом із Медіа-менеджером організації – Олегом Бальковським. Наступною виступала Маргарита Кінах – Менеджер соціальних проектів, яка на прикладах пояснила можливості для роботи в відповідному напрямку та поділилась особливостями просування Концепції Еко-Ліги. Разом із Назаром Ковальчуком учасники подискутували про Human resources – management та про те, як працювати з людьми. Після цього до слова був запрошений Назарій Гук, який є Менеджером Центру правничої кар’єри. Повідавши про те, чому стажування є і мають бути невід’ємною частиною студентського життя, як знаходити стажування та як співпрацювати з різноманітними юридичними фірмами і не тільки в цьому питанні.

Один із основних напрямків діяльності Ліги студентів АПУ є організація заходів, тож ключову роль організатор хотіли приділити саме цьому моменту. Своїм досвідом та історіями з життя поділились Голова Ліги студентів АПУ Вероніка Годлевська та її Заступник Наталія Чоп. Разом із ними кожен міг обговорити ідеї щодо заходів, способи розподілу обов’язків та важливість правильної організації роботи.

Наприкінці учасники змогли отримати інформацію про одну із найцікавіших та найскладніших навичок, яка необхідна для активістів Ліги студентів АПУ – фандрейзинг. Своїм досвідом поділились Іван Городиський, Директор Школи права УКУ та Голова відділення АПУ у Львівській області та Ірина Павленко, Голова Ліги студентів АПУ в 2016-2017 рр., юрист, член Ради відділення АПУ у м. Львові. Спікери розповіли про базові правила  фандрейзингу та підкріпили теорію прикладами залучення ресурсів на досвіді Українського Католицького Університету. В кінці ж своєї доповіді Іван та Ірина провели невеличке case-study, за допомогою якого дали можливість учасникам відчути себе на зустрічі з метою залучення партнера.

Дуже дякуємо всім хто приєднався до даного заходу. Сподіваємось кожен зміг отримати цікаві знання та з користю провести час.