XI Табір з навчання громадської діяльності

25-28 вересня відбувся довгоочікуваний оновлений XI Табір з навчання громадської діяльності, один з наймасштабніших заходів Ліги студентів АПУ, який кожного року збирає найактивніших, найамбіційніших та найбільш вмотивованих активістів нашої організації. Саме цей захід допомагає учасникам зробити перший крок до своєї мрії та ділиться всім необхідним для її досягнення.

А зараз трохи про сам формат заходу, спікерів та теми. Цього року захід було поділено на три основні частини (дні) відповідно до нашої концепції «Розважайся-Навчайся-Впливай».

 

Перший день «Розважайся» офіційно відкрили Виконавча директорка АПУ Олександра Єгерт, Координаторка Ліги студентів АПУ Наталія Єрмоленко та представник ексклюзивного партнера заходу «MORIS Group», керівник практики податкового права MORIS Василь Андрусяк.

Нашою першою спікеркою була Іванна Ібрагімова, тренерка, консультантка, авторка багатьох публікацій, яка розповіла нам як правильно працювати в команді та як бути лідером. А у другій частині виступу поділила учасників на команди та підкріпила теоретичні знання практикою.

Наступним блоком Табору був вибуховий Elevator Sreech. Формат, вперше реалізований Лігою студентів саме на XI Таборі з навчання громадської діяльності, який шокував самих учасників: 2 спікера та 2 хвилини, щоб презентувати себе і свій продукт. Дякуємо Вікторії Кулаковій, старшій PR та Маркетинг Менеджерці EQUITY, Юлії Салей, старшій фахівчині зі зв’язків з громадськістю у KPMG в Україні, Альоні Дураєвій, HR Director TCM Group Ukraine, Василю Андрусяку, керівник практики податкового права MORIS, та Анастасії Глущенко, CEO у Stasy Passion та BBOX, які підтримали новий формат у ролі спікерів та довели, що ніколи не варто сумніватись у своїх силах.

Під кінець першого дня учасників поділили на 4 команди: зелену, червону, фіолетову та помаранчева. В таких командах вони проходили квест, який перевірив їхню командну роботу, довіру, чуйність, аналітичне мислення та знання про Лігу студентів АПУ.

 

Другий день Табору під знаменом «Навчайся» розпочався з розмови про Брендинг та PR разом з Марічкою Ковалик, спеціалісткою з маркетингу та комунікації BeCentric. Разом з учасниками спікерка обговорила теми контент-плану, структуру публікацій та види контенту, а опісля підготувала практичне завдання по розробці контент-плану та постів для успішного івенту.

Тему «Маркетинг та фандрейзинг» розкрила Ірина Горбунова, незалежна експертка зі стратегічного маркетингу. Ірина розповіла про актуальні теми юридичної ніші, особистий бренд, маркетинговий план та підготували поради для студентів-правників та на прикладі показала як вести соціальні мережі молодому юристу.

Юлія Гулевич, директорка з маркетингу та продажів івент-агенції ArenaCS, розповіла про архітектуру заходів. Юлія підготувала декілька основних тез та питань, на які потрібно дати для себе відповідь при підготовці івенту, та розділила їх на три основні етапи «WHY», «WHAT», «HOW».

Про кризовий менеджмент поговорили з Галиною Сасин, бізнес-тренеркою та практикуючим психологом. Виконали декілька практичних прав, а також дізнались, як працювати в стресових ситуаціях та налаштовувати роботу в команді так, щоб дійти ефективного результату.

Завершальним спікером другого дня став Владислав Грезєв , засновник та СЕО платформи з працевлаштування Lobby X, ліцензіат та куратор TEDxKyiv, нетворкер Змінотворців. Поговорили про гедонізм, осмислене життя, нетворкінг та як він може вплинути на наше життя.

 

Третього дня «Впливай» учасники отримали практичне завдання з підготовки та презентації проєктів, а для того, щоб виступи пройшли на найвищому рівні, ми запросили організатора школи ораторського мистецтва «ШОМ» Михайла Гнилоскуренка. Михайло поділився не лише лайфхаками, але й невдачами, які траплялись у його публічних виступах, наголосив на найважливіших етапах виголошення промови, а також способах зацікавлення публіки на своєму спічі.

Найбільш зворушливою та урочистою частиною було нагородження Почесних членів Ліги студентів АПУ. Це люди, які не жаліли свого часу та сил для розвитку організації. Вони робили все можливе для того, щоб втілити в життя свої ідеї та плани.

Ними стали:

 1. Михайло Процайло
 2. Вероніка Годлевська
 3. Наталія Чоп
 4. Олександр Артьомов
 5. Юрій Горун
 6. Олег Мусій

Цього ж вечора нагородили команди за їх проєкти, над якими вони працювали протягом днів «Навчайся» та «Впливай». Всі команди запропонували надзвичайно цікаві проєкти та разючі рішення, тому кожна з них отримала подарунки за плідну роботу.

 

Також, відбулось нагородження тих, хто впродовж 2019-2020 року показав найкращі результати. Отож переможцями у номінаціях Student’s League UBA Awards 2020 стали:

 1. Найкращий осередок – Одеський осередок Ліги студентів АПУ
 2. Найкраща школа – VI Всеукраїнська школа з ІТ- та Інтернет-права (Одеса)
 3. Перспектива року – Локальний осередок Ліги студентів АПУ в НУ “ЛП”
 4. Найкращий онлайн захід – VI Всеукраїнська школа майбутнього парламентаря
 5. Прорив року – Волинський осередок Ліги студентів АПУ

Четвертого дня, на засіданнях Правління та Розширеного правління, підбивали підсумки й ділились враженнями, обговорювали ідеї та плани на майбутній рік.

Дякуємо тим, без кого не відбувся б наш Табір, партнерам заходу: Річним партнерам Ліги студентів Ario Law Firm та Gracers Law Firm, Експертному партнеру ЮК Arzinger, Ексклюзивному партнеру заходу Moris Group, Партнерам заходу АО “Юридичне бюро Сергєєвих”, Юридичній фірмі «APEC», Vasil Kisil & Partners, AverlexMR. Scrubber, ManTeca, ЮК Legal House, Видавництву Наш Формат, Koko.prints, PrintBoom_UA, Book_Home_Library, xxllcomapy, ekolavka_green_svit, Юркнизі, проф. Д. Вовку, проф. М. Савчину, автор Р. Посікірі.