X Всеукраїнська школа з права інтелектуальної власності

«Уявляй.Твори.Захищай.»,- саме під таким девізом 22-23 лютого відбулась така очікувана усіма студентами та правниками ювілейна X Всеукраїнська школа з права інтелектуальної власності.

Захід традиційно відбувся у стінах Касаційного господарського суду, де зібрались учасники з усієї країни.

Програму першого дня школи відкрив керівник напрямку медіації ДП «Український інститут інтелектуальної власності» Вадим Лавренюк, який розповів учасникам про медіацію у спорах сфери інтелектуальної власності. Наступним виступив Тарас Кислий, партнер практики інтелектуальної власності Arzinger, який розповів слухачам про те як Україні позбутись статусу держави-пірата.

Школа продовжилася виступом на тему: «Fashion Law та дилеми інтелектуальної власності», Максима Попова, партнера Mentors Law Firm.  Юрист практики інтелектуальної власності AEQUO Дмитро Стефанович розповів відвідувачам про оновлені механізми захисту інтелектуальної власності на митниці. Тим, як воно бути радником музичного лейблу та які аспекти права інтелектуальної власності включає дана робота, з учасниками поділився юридичний радник в Uvoteam та Masterskaya Вадим Козьма. В свою чергу, юрист практики інтелектуальної власності та групи IT/TMT в київському офісі «Baker McKenzie» Мирослава Коваль-Лавок, побудувала свій виступ на розгляді окремих брендів та продемонструвала учасникам приклади, коли надмірна популярність торгових марок це не завжди добре. Завершила перший день навчання Ольга Венецька, старший юрист StarLightMedia з виступом на тему: «Media Law: інтелектуальна власність та юридичний супровід медіа груп».

Ранок другого дня розпочався з виступу Станіслава Бориса та Костянтина Корнєєва, юристів практики захисту бізнесу Juscutum, які розкрили надзвичайно цікаву тему – кримінальна відповідальність у сфері інтелектуальної власності. Далі, разом з Христиною Никеруй, юристом практики інтелектуальної власності та групи IT/TMT в київському офісі «Baker McKenzie» говорили про дуже актуальну тему, а саме «Авторське право і книговидавничому секторі».

Наступним виступив Костянтин Зеров, спеціаліст у сфері інтелектуальної власності, який розповів про основи авторського права для дизайнерів та ілюстраторів. Далі, старший юрист Legal IT Group Олександр Голод пояснив, як регулюють правові питання у сфері інтелектуальної власності при розробці ігор.

«Родзинкою» другого дня навчання став спільний виступ керівника практики інтелектуальної власності «Василь Кисіль і Партнери» Іларіона Томарова та Катерини Сопової, судового експерта у сфері ІВ, заступниці голови комітету з ІВ АПУ. Вони провели між собою міні-дебати та провели опитування серед учасників школи.

Дякуємо партнерам Ліги студентів АПУ: Річним партнерам Ario та GRACERS Law Firm, Офіційному партнеру Totum, експертному партнеру заходу Arzinger та ексклюзивному партнеру Baker McKenzie. Дякуємо інформаційним партнерам: Fashion Law, Law&Events, Loйер та pate ntor. Київський осередок Ліги студентів АПУ висловлює вдячність Касаційному господарському суду, який люб’язно відкрив свої двері для проведення школи.

Пишаємося співпрацею з найкращими!

Дякуємо спікерам за присвячений нам час та безцінні знання. Дякуємо за яскраві емоції та дискусії, натхнення та актуальні теми. Також, дякуємо нашим чудовим учасникам, які надихають нас на зміни та вдосконалення.

Не зупиняємось на досягнутому та рухаємось далі!