X Всеукраїнська школа з кримінального права та процесу

2-3 листопада відбулась X Всеукраїнська школа з кримінального права та процесу, де  кожен учасник отримав неймовірний багаж знань та позитивні емоції.

2 листопада на продуктивну роботу усіх нас налаштували вітальні слова членів Ради відділення Асоціації правників України в Харківській області Романа Васильовича Чумака і Євгена Олександровича Ріяко, та Голови нашого осередку – Єлизавети Єременко.

Перший виступ – панельна дискусія від адвокатів ЮК “Riyako&Partners” Чуприної Зінаїди та Ріяко Євгена, і Голови Фрунзенського районного суду міста Харкова Сілантьєвої Еліни на тему «Новели у кримінальному законодавстві».

Про запобіжні заходи поговорили із прокурором Спеціалізованої антикорупційної прокуратури ГПУ Семаком Ігорем.

Про обшук, тактику, стратегію та тонкощі регулювання його проведення нам розповів детектив НАБУ – Руслан.

Панельна дискусія “Слідчий суддя – як гарант дотримання конституційних прав і свобод” від завідувача кафедри кримінального процесу та ОРД НЮУ імені Ярослава Мудрого Шило Ольги, Голови Київського районного суду м. Харкова Шаренко Світлани, керуючого АБ Олега Головкова, директора Харківського територіального управління НАБУ Кравченка Юрія.
Спікери розповіли нам про статус слідчого судді, тонкощі його діяльності, про конкуренцію цінностей у кримінальному процесі.

Після перерви на обід до нас завітав Лагутін Іван – адвокат “Shkrebets&Partners”, який поділився практичними аспектами судового розгляду кримінальних проваджень.

Далі естафету спікерства перейняв Максименко Олександр – адвокат ЮК “Arzinger”, який розповів про захист прав третіх осіб, щодо майна яких вирішується питання про арешт та надихнув учасників на додержання справедливості у кримінальному процесі.

Про тактику захисту у справах про ухилення від сплати податків та поведінку на обшуках нам розповів керуючий партнер “Ovcharov&Partners” Овчаров Денис.

На завершення першого дня, учасники почули виступ про судові дебати та отримали практичні поради від спікерів, як поводити себе в суді та як впливати на інших.

Також, у перший день кожний бажаючий мав можливість пройти перевірку на справжньому поліграфі (а декому навіть вдалось його перехитрити)

Другий день заходу був надзвичайно продуктивним, адже кожен учасник міг отримати та вдосконалити свої практичні навички.

Наші учасники були розподілені на три руми та отримали різні фабули справ, після чого розпочалась активна робота: обговорення кваліфікації, визначення заходів кримінального провадження та підготовка судових промов.

Весь день з учасниками працювали справжні професіонали своєї справи – Дмитро Остапенко – радник “Krolevetskyi&Partners” , Якуша Наталія – суддя Київського районного суду м. Харкова, детектив НАБУ Руслан, керуючий партнер “Донець&Партнери” Артем Донець, прокурор САП Ігор Семак, радник “Riyako&Partners” Андрій Стеценко.
Як підсумок  наполегливого дня у кожному румі відбулося модельне судове засідання.

Завдяки підтримці наших парнерів усі активні учасники отримали цінні та приємні подарунки, за що щиро дякуюємо партнерам заходу «Gracers Law Firm»!

А справжнього родзинкою нашого заходу був його Величність – Джокер, з яким мали змогу сфотографуватись усі бажаючи та отримати презенти за найоригінальніші фото.

Висловлюємо вдячність нашим спікерам за цікаві та корисні виступи. Також, ми дякуємо за підтримку та можливість реалізовувати наші ідеї щодо впровадження еко-концепції на заході партнерам: експертному партнеру заходу ЮК Arzinger, партнерам Харківського осередку “Krolevetskyi&Partners”“Riyako&Partners”ILTI Law SchoolGolden Rule Law Studio, а також партнерам заходу “Skrebets&Partners”ЮК “Арес”“Донець&Партнери”“Gracers Law Firm”Bargen Law FirmFort Security CompanyЮркнигаКорпорация КвестовАнтикафе МестоEnglish with MaryFlixplay.

І звичайно дякуємо всім учасникам за активну роботу!

До нових зустрічей!