X Табір із громадської діяльності

Зустріти осінь на Таборі з навчання громадської діяльності означає зарядитися на цілий навчальний рік мотивацією, позитивом, драйвом та бажанням працювати, розвиватися і змінювати цей свій разом.

3 дні, 27 спікерів, 26 годин розвитку, сотні посмішок,тисячі світлин і мільйон ідей змінювати себе і цей світ на краще. Табір не просто був ювілейним, а й встановив рекорд Ліги студентів АПУ, адже зібрав разом найбільшу кількість екс-голів Ліги.

Організатори обрали теми, які є основними у формуванні справжнього лідера і команди: успішними стають чи народжуються, як правильно ставити собі цілі, будувати команду, де черпати натхнення, як не втратити мотивацію.  Дякуємо нашим топ-спікерам, адже ми дізналися їхні власні секрети, хитрощі і отримали широку базу для роздумів.

А зараз трохи про сам формат Табору і спікерів.  Молекули професіоналізму переповнювали повітря в залі,бо ми зібрали найкращих у своїй справі.  X Табір із громадської діяльності офіційно відкрили Координатор Ліги студентів АПУ Наталія Єрмоленко та Виконавчий директор АПУ Олександра Егерт.
Нашими першими спікерами були : Ярослав Петров, засновник Ліги студентів АПУ, який розповів історію створення організації, Андрій Романчук та Максим Шевердін, куратори Ліги студентів АПУ, які чітко обгрунтували, чим лігівець відрізняється від звичайного студента.
Ірина Нікітіна, консультант з питань стратегії та розвитку,провела Skype speech на тему: “Успішними народжуються, чи все ж стають?” Вона допомогла зрозуміти,що ж для нас успіх насправді.
Наш наступний спікер Юлія Патій, голова Ліги студентів АПУ 2011-2012, СЕО Aver Lex, розповіла про постановку особистих цілей без шаблонів і застарілих стандартів.

Крім того, обговорили таке важливе питання як реформування юридичної освіти.
Спікерами виступили:

Денис Іванов– CEO Kyiv Legal Hackers, засновник Future Law School, Максим Шевердін – куратор Ліги студентів АПУ, Координатор Комісії АПУ з удосконалення юридичної освіти, Іван Шемелинець – керівник експертної групи з правової освіти Директорату з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності  та Артем Шаіпов – USAID New Justice Program.

Тему «Стратегія лідерства – яку обрати для команди?» розкрив Іван Омелян – керівник регіонального напряму Реанімаційного пакету Реформ, тренер з розвитку громадських організацій на локальному рівні, який змусив ще раз задатись питаннями, які можуть здатись банальними, але насправді лише їх чітке розуміння формує нас як лідера.

2 день табору почався із теми «Що таке бренд та яке його значення». Андрій Білецький, marketing&sales manager y TripMyDream, заступник голови Ліги 2016-17 рр. пояснив що таке бренд, яке значення він має та як формується.

Олеся Холопік, заступник директора Центру демократії та верховенства права, Голова Ліги 2009-10 рр., розповіла про ососбливості бренду громадської організації, який називають «поведінковим брендом».

Інтерактив на тему побудови  заходу, етапів підготовки провели
Станіслав Середа – керівник Цивільної стратегічної команди реформ Національної поліції України  та Наталя Левітська – юрисконсульт ТОВ «Самсунг Електронікс Україна Компані».

Анна Глущенко, ВD manager Cannextra Europe, голова Ліги 2013-14 рр., та Ірина Павленко – юрист First Chair Legal, голова Ліги 2016-17 рр., у форматі brain storm чітко донесли, що таке фандрейзинг, а також висвітлили основні способи залучення коштів.

З Анною Родюк, заступником Головного редактора «Юридичної газети» та Вікою Папаригою, комунікатором уBot&Partners говорили про те, як робити крутий контент та піарити заходи.

Ваче Давтян – підприємець, бізнес тренер в Leaderway, провів тренінг «Лідер і команда». Він дав чітке розуміння, що лідер – творець культури щастя,а наші результати залежать від внутрішньої енергії.

 

Найбільш хвилюючою та урочистою частиною було нагородження почесних членів Ліги.

Ними стали:

– Вадим Гуменюк – голова Ліги студентів 2017-2018 рр.;
Ярослав Стеценко, Олександра Нессонова– заступники голови Ліги студентів АПУ 2018-2019 рр.;
Катерина Усенко – координатор Східноукраїнського регіону;
Ольга Чорнюк – координатор Південноукраїнського регіону;
Лілія Мамедова – HR-менеджер Ліги.

Ви спитаєте: за що ці люди отримали нагороди? І ми впевнено відповімо, що вони не жаліли свого часу і сил для розвитку Ліги.
Саме вони робили все можливе для того щоб здійснити свої цілі і плани. Завдяки їх впертості і старанності Ліга студентів перейшла на новий рівень.

Цього ж вечора ми нагородили команди за їх проекти, над якими вони працювали протягом Табору.
Всі запропонували вражаючі рішення, тому з чотирьох команд було обрано аж двох переможців.

Ліга – це не просто громадська організація. Бо кожен її член – це особистість. Ми сім’я. Наші очі горять однією ідеєю. Ми дивимось в одному напрямку. Ми доповнюємо один одного, мотивуємо та надихаємо.

Сльози щастя, слова підтримки, теплі обійми і жодного лукавства -це те, без чого Ліга не існує, це те, що вирізняє нас з-поміж інших.

Ми творці своєї долі,  країни, самих себе.

І ми тут, бо небайдужі. Бо ми готові змінювати цей світ.

Разом !