White collar crimes school

6 квітня в Інноваційному центрі iHUB відбулася перша White collar crimes school!
Школа, яка пролила світло на резонансні, переважно багатомільйонні справи, які завжди у центрі уваги, адже їх фігурантами є лише ті, хто займають провідні позиції в бізнесі, державних структурах та політиці.

Розпочався захід одразу із найцікавішого – мотиваційного діалогу на тему: “Професія захисника. Початок”. Владислав Грищенко, радник Ario Law Firm та Олександр Лисак, партнер EQUITY поділилися власними професійними секретами та дали безцінні поради для побудови успішної кар’єри адвоката, а модерував діалог Орест Стасюк, радник Asters.

Продовжив захід Олександр Лисак розповіддю про стратегію і тактику захисника у кримінальному процесі. Експерт зосередив увагу студентів на підготовці до судових дебатів, порадив не боятися брати на себе відповідальність та завжди сприймати свого клієнта як друга.

Про те які перспективи впровадження відповідальності за незаконне збагачення існують в Україні розповів наступний спікер – Михайло Кочеров, керівний партнер IBC Legal Services.
Родіон Кокош, адвокат EQUITY віртуозно поєднав практику з теорією та окреслив глосарій злочинів White Collar Crime. Він розкрив питання підслідності, розмежування злочинів та їх специфіку.
Для того, щоб розглянути питання з різних сторін, досліджували та дізнавалися про систему аналізу законопроектів на наявність корупційних ризиків разом із експертом з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності ГО ” Інститут законодавчих ідей” Артуром Карвацьким.

І завершував White collar crimes school старший детектив НАБУ, Артем Крикун-Труш, який доступно та пізнавально розповів про методику виявлення та розслідування корупційних злочинів.

Дякуємо партнеру розміщення iHUB за гостинність, саме завдяки вам атмосфера була такою чудовою.
Висловлюємо вдячність партнерам Ліги студентів АПУ: Річному партнеру Ario Law Firm, Офіційному партнеру Totum, партнеру Київського осередку Eterna Law, ексклюзивному партнеру заходу EQUITY Law Firm та партнеру заходу юридичній фірмі Asters за підтримку. Пишаємося, що нас підтримують лідери юридичного ринку.

Ми вдячні нашим неймовірним спікерам за безцінний час, який ви нам присвятили, за виступи й дискусії, цікаві й актуальні теми, а також активним та допитливим учасникам, які надихають створювати справді якісні заходи.