VIII Всеукраїнський податковий форум

17-18 листопада в офісі ЮФ Arzinger відбувся VIII Всеукраїнський податковий форум, організований Київським осередком Ліги студентів АПУ.

Першопрохідцем серед спікерів став Василь Андрусяк – керівник практики податкового права Moris Group, який випробував учасників на витривалість за допомогою бухгалтерського обліку!

Наталія Швець – юрист Ario Law Firm  розповіла про ключові моменти забезпечення захисту у кримінальних провадженнях.

Президент ЮК Jurimex Данило Гетманцев не міг оминути найактуальнішу тему останніх років – BEPS! Доступно, цікаво, стисло – все в стилі Данила Олександровича.

Продовжив перший день заходу партнер ЮФ Arzinger Павло Ходаковський, який  підтримав тренд і розповів про податкове законодавство ЄС та пояснив для чого ж нам його вчити.

Наприкінці дня учасникам був запропонований інтерактивний екскурс  в світ роялті від Наталії Руденко та Андрія Поліщука  – старших менеджерів відділу  Tax & Legal у Deloitte Ukraine.

А закріпила отримані за день знання та прояснила правила щодо контрольованих іноземних компаній в Україні Карина Павлюк – старший юрист Eterna Law.

Перший день завершився, та учасники ще мабуть довго фільтрували інформацію, щоб наступного дня з новими силами рушати в бій!

Розпочала недільну частину заходу Любов Цимбал – CEO Finance Solution Group! Після її лекції в Україні може очікуватися справжній бум в сфері бізнесу, бо як мінімум 30 молодих, озброєних знаннями про ризики в веденні бізнесу зможуть вийти на арену!

Експерт АО «КМ Партнери» Олена Медвєдєва дуже детально розповіла про те, що включають в себе судові витрати та як вони відшкодовуються.

Завершував захід Назарій Адамчук – старший юрист АК «Соколовський і Партнери», якому вдалось, здавалось би, неможливе – зацікавити втомлених дводенним інтенсивом учасників правилами оскарження ППР!

Дякуємо АО «КМ Партнери», АК «Соколовський і Партнери» і ЮФ Arzinger за підтримку заходу, спікерам за інформативні та цікаві доповіді, інформаційним партнерам – Школі права УКУ та Юридичній газеті і, звісно, учасникам, які вирішили провести День студента з нами.

До зустрічі на нових заходах!