VIII Всеукраїнська школа зі злиття та поглинання

18 травня в Києві відбулась VIII Всеукраїнська школа зі злиття та поглинання. Чудовий офіс Arzinger, неймовірні спікери, практичні кейси та нові знайомства зробили насичений суботній день незабутнім.

Відкрив захід Артем Кузьменко, юрист практики М&A юридичної фірми Eterna розповіддю про основні аспекти M&A, структуру М&A та зробив дискурс в історію M&A.

Наступним виступили Ільгар Гахраманов, юрист практики корпоративного права та M&A Sayenko Kharenko та Олександр Ніколайчик, партнер практики М&A Sayenko Kharenko. Спікери вели жваву дискусію з аудиторією, задавали цікаві питання, чітко та структуровано розповіли про аспекти правового регулювання даного питання та усі підводні камені, які приховує практика.

Післяобідню сесію розпочали Марина Буйницька – юрист практики M&A AVELLUM та Юрій Нечаєв – партнер практики M&A AVELLUM. Вони розповіли учасникам особливості регулювання даних питань за англійським законодавством та застосуванням його в Україні. Спікери провели з глядачами case-studying, під час якого усі учасники змогли взяти участь в процесі переговорів та висловити свої позиції.

Завершилась школа виступом Андрія Удовиченка , CPO Bot&Partners, який провів майстер-клас по M&A Research та дав численну кількість порад, на рахунок того як шукати інформацію швидко та ефективно.

Дякуємо партнерам Ліги студентів АПУ: Річному партнеру Ario, Офіційному партнеру Totum та партнеру Київського осередку Ліги студентів АПУ Eterna Law. Також, ми висловлюємо подяку нашим інформаційним партнерам: ЛІГА:ЗАКОН,  Law&Events та Студпарламент юридичного факультету КНУ ім. Тараса Шевченка – сподіваємось наша співпраця буде продовжуватись та розвиватись.

Київський осередок Ліги студентів АПУ висловлює вдячність юридичній фірмі Arzinger за надане приміщення, яке сприяло створенню робочої атмосфери під час школи. Обіцяємо постійно генерувати нові ідеї та підвищувати планку.

І найголовніше, наша команда дякує усім Вам за участь та впевнена, що VIII Всеукраїнська M&А Law School стане початковою точкою відліку до чогось грандіозного, нової історії, яку ми творитимемо разом.