VIII Всеукраїнська школа з морського права

Неймовірно насиченими виявилися 14-15 квітня у Одеського осередку Ліги студентів АПУ! VIII Всеукраїнська школа з морського праваулюблений захід Південного регіону, який кожного року залишає після себе лише позитивні емоції. І цей раз – не виняток. По-перше, захід став справді Всеукраїнським, адже зібрав учасників з Миколаєва, Києва, Харкова, Львова, Житомира та інших міст нашої країни!

Як завжди, спікери – провідні фахівці морського права із багаторічним досвідом. Ними були представники таких міжнародних та українських юридичних компаній як Interlegalексклюзивного партнера заходу, Юридичного бюро Сергєєвих – Генерального партнера Одеського осередку, Arzinger – почесного партнера та АНК – Генерального партнера.

Від міжнародної юридичної служби Interlegal це була Катерина Гадецька – старший юрист, яка надає послуги в таких сферах як Transport, Shipping, International trade у всьому Чорноморському регіоні.

Від Юридичного бюро Сергєєвих – Юрій Сергєєв – адвокат, керуючий партнер, к.ю.н., доцент кафедри морського та митного права НУ «ОЮА».

Від АНК – Волков Артем – адвокат, керівник практики морського права.

Від Arzinger – Медвідь Максим – юрист, адвокат. Основні практики – міжнародна торгівля, митне і морське право, транспорт і інфраструктура.

Інформаційні партнери – відомі газети «Юридична газета» та «Юридическая практика». А також видання Loйер та Telegram-ресурси АдвоКат, Pan Prawnik Bot, Закон і Право та інші.

Цього року змінився формат: спочатку спікери на протязі недовгого часу розповідали теорію, яка знадобилася для подальшого  вирішення реальних кейсів, які команди, розбившись на команди, спільно намагалися розв’язати. Справи були цілком реальні, пов’язані із питаннями про життя та здоров‘я моряків на судні, грузом, фрахтувальниками та судновласниками. Потім доповідачі публічно представляли рішення своїх команд та невідступно відстоювали думку до кінця.

Найактивніших учасників партнери заходу нагородили цінними подарунками – книгами, блокнотами, календарями та навіть стажуваннями! Одеський осередок креативним та завзятим фотолюбителям подарував футболки на морську тематику, а ще – флешки зручного формату із афішею заходу. За них розгорнулася запекла боротьба, проте перемогли найсмішніші та найоригінальніші кадри!:)

Також учасники відвідали мегавеселий  корпоратив від організаторів у самому центрі Одеси, вдосталь натанцювавшись та насміявшись, а ще – екскурсію, яка стала чудовим завершенням VIII Всеукраїнської школи з морського права.

Дякуємо спікерам та учасникам за чудові 2 дні на березі Чорного моря. Чекаємо у наступному році із нетерпінням!