VIII Всеукраїнська школа з кримінального права та процесу

4 та 5 листопада Харківським осередком Ліги страхових АПУ на базі ОСК “Металіст” було проведено VIII Всеукраїнську школу з кримінального права та процесу, яка зібрала близько 300 учасників з Харкова, Києва, Одеси, Львову, Дніпра, Сум, Запоріжжя, Полтави, Вінниці та Ірпіня.

Перший день Школи розпочався з урочистого відкриття заходу Головою відділення АПУ в Харківській області Романом Чумаком, членом Правління АПУ Максимом Шевердіним.

Вступне слово сказав і Андрій Натина, який звернув увагу учасників на різницю між процесом, який вивчають в університеті, та тим, як це відбувається на практиці.

Першим свою тему про розмежування високоефективного бізнесу та білокомірцевої злочинності розкрив Дмитро Лебедев. За ним після кава-брейку мав слово Артем Донець.

Наступними спікерами стали Валерія Каплунова та Марина Маковецька, а після обіду своїми знаннями зі стратегії захисту у кримінальних провадженнях щодо корупційних злочинів поділився Євген Ріяко.

Закривала перший день Таміла Алексік, яка розповіла про застосування конвенційних норм та практики ЄСПЛ при здійсненні захисту кримінальних провадженнях щодо економічних і злочинів проти життя та здоров’я.

Другий день Школи розпочався із блоку процесуальних змін в  українському законодавстві. Першим тут виступив детектив НАБУ.

Підтримали естафету виступів і Аліна Сергєєва з Ларисою Швецовою, які презентували вишеньку на торті – місце медіації в кримінальному процесі.

Знаннями із збирання, закріплення та подання докази з учасниками поділилася Марина Старовойтова.

Про захист активів компанії в рамках кримінального провадження від незаконних конфіскації та продаж розповіла Елеонора Салова.

У рамках четвертого блоку присвяченого кіберзлочинністі в Україні учасники мали змогу почути про її особливості та лайфхаки від Нікіти Книша.

Також у цьому блоці учасники задалися питанням від Максима Кобріна. Після отримання відповіді на яке учасниками відбулося урочисте закриття Школи, розіграш подарунків та вручення сертифікатів.