VIII Табір з навчання громадської діяльності

З 25 по 28 серпня відбувся VIII Табір з навчання громадської діяльності, організований Лігою студентів Асоціації правників України. Протягом чотирьох днів учасники мали змогу не тільки дізнатися багато корисної інформації, зустрітися з професіоналами, які надихають, а й змогли відпочити у колі своїх однодумців у готельному комплексі «Тиса», що розташований у місті Києві.

Серед гостей заходу були Виконавчий директор Асоціації правників України Олександра Егерт та Координатор Ліги студентів АПУ Наталія Єрмоленко.

Перший день, Career Day, був проведений у форматі школи з найбільшою концентрацією іменитих спікерів та фахівців різних галузей права й не тільки! Career Day відбувся у просторі HUB 4.0, що об’єднує в собі Галерею інновацій, освітній центр і конференц-зону, а також коворкінг і cospace. Учасники мали змогу послухати лекції таких спікерів: Павло Шеремета, Рустам Колесник, Хюг Мінгареллі, Анна Дерев’янко, Вікторія Лєзіна, Євген Бессарабов, Анна Родюк, Роберт Пікок, Юрій Пивоваров. Опісля насиченого дня на всіх учасників очікувало приємне знайомство та святкова вечірка.

Другий день виявився не менш продуктивним та щедрим на яскраві враження. Робота розпочалась з лекції Вікторії Єсауленко. Далі перед учасниками Табору виступили та поділились своїм власним досвідом Едвард Смишляєв, Оксана Коляда, Оксана Кочкодан, Євген Бондаренко та Тимур Бондарєв. Прогулянка вечірнім Києвом знаменувала успішне завершення дня.

Третій день VIII Табору з навчання громадської діяльності був по-справжньому особливим, адже досвідом і своїми власними баченнями ділились успішні активісти Ліги студентів АПУ! Учасники могли почути таких вже відомих лігівців як Олега Марчишина, Світлану Перебийніс, Анну Колівошко, Владислава Глушко, Анастасію Глущенко та Марину Кислощаєву. Далі на всіх чекала святкова церемонія нагородження премією «Почесний лігівець» та святкова вечірка.

Фінальний день заходу був присвячений підбиттю підсумків. Було проведено засідання Розширеного Правління Ліги студентів АПУ, а потім й Засідання Правління організації, на якій Члени Правління проаналізували зроблену роботу та обговорили всі ключові аспекти подальшої діяльності.

Ліга студентів АПУ висловлює подяку спікерам та всім учасникам, завдяки яким Табір став максимально продуктивним та успішним! Також хочемо подякувати за підтримку партнерів заходу: Ексклюзивний партнер Ліги студентів АПУ 2017-2018 н. р АО «Спенсер і Кауфманн», Генеральний партнер заходу «Юридичне бюро Сергєєвих», Ексклюзивний преміум партнер заходу Юридична фірма «TOTUM», ILTI Institute of Law Technology & Innovation, фірми Danone та Red Bull, а також простір HUB 4.0! До нових яскравих зустрічей!