VIII Правнича Асамблея Ліги студентів АПУ

28-30 квітня у сонячному місті Затока відбулась чергова, VIII Правнича Асамблея Ліги студентів АПУ!

На морському узбережжі зібралось понад 50 студентів-правників, представників осередків Ліги студентів АПУ зі всієї України для того, щоб визначити долю організації на найближчий рік. Правнича Асамблея проводилась в три етапи.

Першого дня членами Розширеного правління Ліги та представниками осередків було заслухано та проаналізовано звіт кожного Члена Правління про його діяльність протягом року. Це Правління було по-справжньому Правлінням Супергероїв, адже керівники кожного з напрямків за відносно невеличкий проміжок часу в один рік змогли вивести свою сферу та й організацію загалом на якісно новий рівень. Учасники Асамблеї могли задавати питання, що їх цікавили, стосовно діяльності напрямків, а потім пройшла процедура затвердження звітів Членів Правління.

Другий день був присвячений виборам нового Правління Ліги студентів АПУ. Кандидати протягом цього дня демонстрували свою жагу до змін та вдосконалення організації та ознайомлювали присутніх зі своїми передвиборчими програмами. Учасники Асамблеї детально розбирали програму кожного кандидата, задаючи уточнюючі запитання, щоб в результаті зробити правильний вибір.

Вечір другого дня запам’ятався учасникам і делегатам найбільше, адже саме тоді відбулась урочиста церемонія нагородження STUDETSLEAGUE UBA AWARDS 2018″ і оголошення довгоочікуваних результатів голосування. На “STUDETS’ LEAGUE UBA AWARDS 2018” осередки мали шанс змагатись у таких категоріях: інновація року, прорив року, найкраща Всеукраїнська школа року, проект року, а також змагання року.

За результатами голосування й аналізу діяльності осередків, у номінації «Інновація року» переміг Одеський осередок Ліги студентів АПУ та їхня інновація – чатбот UBA Bot. Проривом року став Полтавський осередок Ліги студентів АПУ за відданість організації та стрімкий розвиток осередку протягом року. Найкращою Всеукраїнською школою визнано VIII Всеукраїнську школу з кримінального права і процесу (яка зібрала понад 300 учасників зі всієї України!), організовану Харківським осередком Ліги студентів АПУ. Проектом року стала наймасштабніший ярмарок вакансій за всю історію Ліги студентів АПУ – Legal HR Fair! Близько 600 амбітних і талановитих студентів мали змогу особисто поспілкуватись з майбутніми роботодавцями та наблизитись до своєї мрії. А у номінації «Змагання року» перемогли унікальні змагання від Львівського осередку Ліги студентів АПУ UBA StudentsLeague Moot Competition on IP 2.0!

Опісля визначення переможців у номінаціях, було оголошено результати таємного голосування та ім’я нових Членів Правління Ліги студентів АПУ. Фандрейзером організації стала Вероніка Годлевська. Посаду Координатора заходів зайняв Олександр Артьомов. Медіа-менеджером Ліги було призначено Дарію Іваськевич, а PR-менеджером стала Катерина Коцур. HR-менеджером стала Лілія Мамедова. Андрій Давченко зайняв посаду Менеджера з правничої кар’єри. Менеджером з міжнародних відносин призначено Богдану Суботяк, а Менеджером соціальних проектів обрано Єлизавету Шрам. Менеджер з корпоративного розвитку відтепер Богдана Ганцюк. Головою Комітету суспільної ініціативи став Юрій Горун.

Також таємним голосуванням було обрано координаторів регіонів Ліги студентів АПУ. Координатором Західноукраїнського регіону стала Юлія Адамович; Координатор Північноукраїнського регіону відтепер Олег Мусій; Координатором Східноукраїнського регіону було обрано Катерину Усенко, а Ольга Чорнюк стала Координатором Південноукраїнського регіону.

Також було обрано нового Голову Ліги студентів АПУ та його заступників! Головою Ліги студентів АПУ став Михайло Процайло, а його заступниками Олександра Нессонова та Ярослав Стеценко!

Третього дня відбулось перше засідання оновленого складу Правління організації та урочисте закриття VIII Правнича Асамблея Ліги студентів АПУ.

Ліга студентів АПУ висловлює подяку ЮФ Ader Haber, Ексклюзивному партнеру Ліги студентів АПУ, ЮФ Ario – Річному партнеру організації, ЮФ TOTUM – Офіційному партнеру Ліги студентів АПУ, а також Генеральним партнерам Асамблеї – ЮФ Eterna та Юридичному бюро Сєргєєвих за підтримку та віру в молоде покоління правників!

Бажаємо успіху новим Членам Правління та досягнення омріяних висот!