VIІ Всеукраїнська школа майбутнього парламентаря

13 – 14 березня відбулася VII Всеукраїнська школа майбутнього парламентаря, організована Комітетом суспільної ініціативи Ліги студентів Асоціації правників України. Школа, яка вкотре зібрала усіх, хто цікавиться політичним життям своєї країни, прагне бути у вирі політичних подій та приймати доленосні рішення.

 

Першим спікером Школи майбутнього парламентаря став Руслан Сидорович — адвокат, партнер Ario Law Firm. Розповів учасникам про “Правове регулювання діяльності політичної партії”.

 

Наступним спікером став народний депутат 2, 3, 4, 5 скликань — Роман Безсмертний. Спікер поділився зі слухачами власним баченням майбутнього політичних партій в Україні, трансформацію сприйняття, політичної системи та функцій та відповів на багато болючих питань щодо сучасної роботи партій.

 

Завоював увагу слухачів також Святослав —  секретар Громадської ради при Парламентському комітеті у закордонних справах та народний депутат 9 скликання від партії “Слуга народу”. Розповів про особливості політичної системи України та зарубіжжя, порівняв та виділив їх схожі та відмінні риси.

 

Завершила перший день VII Всеукраїнської школи майбутнього парламентаря заступниця виконавчого директора зі зв’язків з органами влади, членкиня Комісії з питань правової реформи при Президентові України — Ольга Лопушанська, яка розповіла на про, те, як саме змінюється український парламент з точки зору GR-щика.

 

 

Другий день заходу ознаменувався виступом народного депутата 9 скликання від партії “Голос” та першого заступника голови Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування – Романа Лозинського. З ним досліджували особливості партійного будівництва і діяльності партій.

 

 

Останнім спікером VII Всеукраїнської школи майбутнього парламентаря став заступник голови Червоноградського міського осередку партії “Голос”, активіст та почесний лігівець Ліги студентів АПУ — Олег Мусій, який поділився своїм досвідом організації та діяльності місцевого осередку партії.

 

 

Комітет суспільної ініціативи Ліги студентів АПУ висловлює подяку річному партнеру Ліги студентів АПУ – юридичній фірмі Ario.

 

Дякуємо також усім спікерам за приділений час та інформативні лекції, а аудиторії слухачів – за їхню активну участь!