Відбувся IX Літній табір з навчання громадської діяльності

Захід традиційно зібрав активістів з усієї України, аби удосконалити їхні знання та вміння, ознайомити з тонкощами діяльності у громадському секторі, зарядити мотивацією і дати поштовх до особистісного та професійного розвитку.

Табір урочисто розпочався з вітального слова кураторів Ліги студентів АПУ Максима Шевердіна та Юліана Хорунжого, керуючого партнера ЮФ Evris Ігоря Кравцова  та координатора Ліги Наталії Єрмоленко.

Перший день заходу, SkillsUp Day, пройшов у форматі серії лекцій та майстер-класів від справжніх професіоналів своєї справи. Своїми знаннями та досвідом з учасниками поділились Віра Проценко, CEO Golovaboutique, Андрій Білецький, Marketing & Sales Manager TripMyDream, Заступник головного редактора Юридичної газети Анна Родюк, Лев Левицький, Project Manager Київського молодіжного центру, Директор київського офісу ILF Катерина Заславська та Marketing Director ADER HABER Анастасія Глущенко.

Другий день табору пройшов під гаслом командобудування. Активісти взяли участь у захопливих практичних тренінгах від Артема Рижака, партнера компаній TeamMaster, та Марії Абрамчук, бізнес-тренера, психолога і фасилітатора. Вишенькою на торті став виступ консультанта з питань стратегії та розвитку Ірини Нікітіної, яка запропонувала учасникам поставити собі 13 запитань про себе та команду своєї мрії.

Третій день, за доброю традицією, став Днем Лігівського духу, коли успішні екс-лігівці передавали молодому поколінню свій досвід діяльності в організації. У гості завітали Владислав Глушко, Роман Синюта, Дмитро Мельнік, Віра Паньків та Вадим Гуменюк. Надзвичайно цікавою була панель Голів Ліги у відставці: Юлії Патій, Анастасії Глущенко та Вадима Гуменюка.

Родзинкою третього дня стала прогулянка на теплоході, під час якої відбулася церемонія нагородження Почесних лігівців та святкування 13-річчя організації.

Четвертого дня, на засіданнях Правління та Розширеного правління, підбивали підсумки й ділились враженнями, обговорювали ідеї та плани на майбутній рік.

Висловлюємо щиру подяку нашим партнерам: Ексклюзивному партнеру ADER HABER, Річному партнеру АО «Юридична фірма «Аріо», Офіційному партнеру ЮФ Totum, а також  Ексклюзивному партнеру табору ЮФ Evris, Генеральним партнерам табору АО «Шевердін і партнери», ETERNA LAW, Юридичне бюро Сергєєвих та Партнеру табору Integrites.