Відбулася VII Всеукраїнська школа з питань злиття та поглинання.

12 -13 травня в Українському інституті майбутнього пройшла VII Всеукраїнська школа з питань злиття та поглинання.

Ці два дні були насичені інформативними лекціями експертів з топових юридичних фірм, аналізом практичних кейсів, захопливими інтерактивами, жвавими дискусіями, неформальним спілкуванням, новими знайомствами та шаленими враженнями.

Андрій Жупанин, юрист DLA Piper Ukraine, дуже цікаво та доступно розповів про відмінності між публічним і приватним продажем бізнесу, про те, як обрати сферу діяльності та поділився власним досвідом у M&A.

Доповідь Анни Бабич, партнера AEQUO, була присвячена новому закону про ТОВ та ТДВ.

Микола Максимов, старший юрист ЮК “Riyako&Partners”, висвітлив судову практику у справах про визнання угод щодо продажу бізнесу недійсними.

Виступ радника Asters Євгена Гусєва був присвячений основним сучасним тенденціям злиття та поглинання в Україні та їх впливу на стан ринку цінних паперів.

Завдяки партнеру AVELLUM Юрію Нечаєву та юристу Ользі Терсіній учасники Школи не лише отримали важливі знання про структурування відносин у спільних підприємствах, а й змогли застосувати їх на практиці під час вирішення кейсу.

Партнер ЄПАП Олег Бойчук висвітлив основні аспекти М&А угод у сфері нерухомості та навів чимало практичних прикладів.

Партнер Asters Олександр Онуфрієнко розповів про контракти, що укладаються у процесі M&A.

Завершальну лекцію, присвячену новим правилам укладання корпоративних договорів, прочитав партнер Eterna Law, керівник офісу в Казахстані Максим Услистий.

Висловлюємо подяку генеральному партнеру заходу DLA Piper Ukraine та партнеру заходу AVELLUM за підтримку, Українському інституту майбутнього за надане приміщення, усім спікерам за надзвичайно цікаву й пізнавальну інформацію та учасникам, які з користю провели ці вихідні з Київським осередком Ліги студентів АПУ.

Дружня команда організаторів заходу доклала максимум зусиль, аби учасники Школи отримали знання від найкращих фахівців у цій сфері. Тож не можуть не тішити позитивні відгуки: «Прекрасний добір спікерів, безліч цікавих кейсів. Вважаю, що такі заходи – справжня знахідка для активних студентів. Дуже високий рівень заходу: зручний розклад, гарна організація, роздаткові матеріали. Приємно, що організатори залучили провідні фірми. Це вже не перший захід Ліги, який я мав нагоду відвідати, тому можу впевнено сказати, що нова команда прогресує і працює на якісно новому рівні».