VІ Всеукраїнська школа з договірного права

Черговий масштабний захід було проведено Харківським осередком Ліги студентів АПУ!

Тож, якщо 23-24 березня ви дізнались таємниці складання та захисту договорів та отримали практичні навички від топових юристів, тоді ви були учасником VІ Всеукраїнської школи з договірного права!

Висловлюємо величезну вдячність Голові  Східного Апеляційного Господарському Суду – Тихому Павлу Володимировичу та Бойко Жанні за підтримку в організації заходу, а саме за надання актового залу Східного Апеляційного Господарського Суду.

Традиційно, захід відкрив Голова Харківського осередку Ліги студентів АПУ – Владислав Євтіхеєв. З вітальним словом також виступили партнери школи – керуючий партнер ЮК “Арес” Роман Чумак та керуючий партнер АК “Житченко і партнери” Дмитро Житченко. 

Першим спікером виступив власне сам Дмитро Житченко та поділився лайфхаками, які повинен враховувати кожен юрист при складанні договорів: обов’язковість перевірки договорів на можливість оскарження, контроль істотних умов договорів та інше.

Від неперевершеної Ольги Сімсон, директора ILTI,  учасники дізналися про договори в креативних індустріях. Спікер переконала усіх, що дані види договорів стають все більш популярними та навела приклади «договорів на креативі».    Щоб учасники не втомились, вони мали змогу збадьоритись на смачному кава-брейку, де їм також розповіли умови отримання подарунків при участі у брейн-рингу.

Наступною на заході була панельна дискусія від представників юридичної компанії “Riyako&Partners” Євгена Ріяко, Миколи Максимова, Олексія Панова та судді Наталії Новікової. Вони розкрили питання про валютні особливості укладення договорів, існуючі аспекти інфляційних утримань, а також про способи доказування в суді укладення договору.

Далі учасники мали змогу почути виступ нашої гості з Києва – юриста A.S.A Group  Дарії Євтушенко, яка висвітлила проблемні аспекти договорів при оформленні трудових правовідносин та поділилась досвідом щодо захисту комерційної таємниці та інтелектуальної власності компаній.

Після перерви на обід  на захід завітала юрист Aurum Аліна Аджиєва, яка розкрила питання врегулювання в договорі заборони «переманювати» співробітників.

І на завершення першого дня VІ Всеукраїнської школи з договірного права виступив CEO Bot&Partners Микита Підгайний. Він розглянув питання дизайну договорів і розібрав на прикладах, які тонкощі потрібно при цьому необхідно враховувати, щоб зробити договір максимально простим.

Другий день заходу відкрили панельною дискусією від представників ЮК “Krolevetskyi&Partners”  Кирила Кролевецького і Олександра Омельченко та суддів Михайла Слободіна та Ольги Ємельянової. Спікери обговорили  тенденції вирішення судами договірних спорів та розкрили існуючі проблемні аспекти в міжнародних економічних контрактах.

Наступний спікер – засновниця “Golden Rule Law Studio” Олена Жилінкова, яка побудувала свій виступ у форматі сase study. Учасники мали змогу дізнатись про уявну ліцензію в ІТ договорах. Більш того, від пані Олени було розіграно дві книги “The Litigators” та знижки 15% та 25% на курси з вивчення юридичної англійської мови.

Після кава-брейку на учасників заходу чекали одразу три спікера в панельній дискусії – представники Synegor Law Firm Максим Архангельский, Микола Пушинський та Микола Подолін. Юристи розкрили специфіку укладання зовнішньоекономічних контрактів та питання договірної відповідальності в умовах блокування ПН.

Наступним на школі виступив адвокат, керуючий партнер АБ “Андрія Натини” Андрій Натина з темою укладення договорів позики і окремими аспектами щодо їх виконання і захисту інтересів клієнта при їх виконанні.

Останні ж був виступ керуючого партнера ЮК “Кобрін та партнери” Максима Кобріна на тему «Коли юрист стає конкурентним розвідником?». Спікером було наведено приклади безкоштовних або таких способів перевірки суб’єктів господарювання, які  потребують мінімальних затрат.

Висловлюємо подяку партнерам, без яких захід не став би настільки масштабний та особливий! А саме:

● річним партнерам осередку: LF “Riyako&Partners”, адвокату  Олені Сібільовій, ILTI та «Golden Rule Law Studio»;

● генеральним партнерам осередку: LF “Krolevetskyi&Partners”, ЮФ “AURUM”;

● партнерам заходу: ЮК “АРЕС”, ЮК ” Шевердін і партнери”, АБ “Андрія Натини”, АК “Zhytchenko&Partners”, ЮК “ASA GROUP”, LF “Synegor”, юридичному виданню “ЮрКнига” та ЮК “Кобрін&Партнери”.

Команда Харківського осередку Ліги студентів АПУ щиро вдячна усім спікерам, учасникам та гостям заходу!  Для нас неймовірно приємно чути усі приємні відгуки! Сподіваємось, що попереду нас чекає ще багато нових звершень!