VI Регіональна школа з антимонопольного права

Київський осередок Ліги студентів АПУ гучно розпочав новий сезон Шкіл  VI Регіональною школою з антимонопольного права, яка відбулася 22 вересня.

Відкрив захід Сергій Денисенко  – юрист компанії AEQUO, який знається на антимонопольному та конкурентному праві, розповіддю про базові аспекти конкурентного права.

Наступним виступив Микола Бойчук -юрист практики антимонопольного та конкурентного права Vasil Kisil & Partners. Микола розповів про темну сторону конкуренції: підробки, підкуп та дискредитацію у відносинах між конкурентами, а також  промислове шпигунство.

Анастасія Усова, керівник практики антимонопольного права юридичної фірми Redcliffe Partners, інтерактивно та розкрила питання введення споживачів в оману.

Наступний спікер – Державний уповноважений АМКУ Агія Загребельська окреслила роль АМКУ як органу апеляції публічних закупівель, сам механізм оскарження та типові помилки учасників торгів.

Останніми в співдоповіді виступили юрист юридичної фірми Asters Олена Гадомська та керівник напрямку з питань державної допомоги  юридичної фірми ADS Legal Group  Євген Дудник. Експерти розповіли все про контроль, державну допомогу як інструмент захисту конкуренції. Теорію підкріпили практичними кейсами, і вийшло креативно, цікаво та з безліччю запитань від аудиторії.

Дякуємо всім нашим спікерам за неординарний підхід, цікаву й доступну подачу та інформативність.

Також висловлюємо подяку нашим партнерам: ексклюзивному партнеру заходу  ЮФ  Asters, генеральному партнеру  заходу – ЮФ  ADS Legal Group, партнеру Київського осередку ЮФ Eterna Law та річному й офіційному партнерам  Ліги студентів  – ЮФ Ario Law Firm та ЮФ TOTUM. Без вас Школа не була б такою крутою!

І величезна вдячність ГО «Освітня асамблея» за надане приміщення.

Також щиро вдячні нашим учасникам за те, що провели цей суботній день з нами! Ми не прощаємось, адже незабаром зможемо зустрітись на наших наступних заходах!