V Всеукраїнська школа з договірного права

На цих вихідних Харківський осередок Ліги студентів АПУ провів неймовірно цікавий захід – V Всеукраїнську школу з договірного права. Під час заходу своїм унікальним досвідом і практичними навичками поділилися провідні юристи Києва та Харкова, а на згадку всі учасники отримали чудові роздаткові матеріали, які були створені завдяки підтримці технічного партнера – компанії «Zебра».

Відкрили захід адвокати з Харкова Євген Ріяко і Дмитро Житченко. Першим спікером виступив Дмитро Лебедєв, який розповів про договір поставки, його предмет, необхідні умови і відповідальність за його порушення. Євген Ріяко поділився досвідом оптимізації податкових агентів. Ольга Сімсон розповіла про стартапи, стадії їх успішної реалізації і зростання популярності таких проектів в Україні. Руслан Редька розповів про корпоративні договори, особливості вирішення корпоративних спорів на досвіді європейських країн. Завершили перший день Школи представники Дому юриста Олег Смотров і Максим Селіванов. Спікери розповіли про інноваційні методи складання договорів , особливості роботи юристів майбутнього. Дом юриста також виступили генеральним партнером нашого заходу.

На другий день заходу тематика виступів була не менш різноманітною. З самого ранку адвокат Андрій Натина розповів про лайфхаки договору підряду і поділився практичним кейсом з власного досвіду. Антон Зінчук – асоційований партнер компанії «ILF» – виступив з темою:  «Гнучкість для бізнесу: корпоративний договір і зміни регулювання ТОВ» . Дмитро Житченко розповів учасникам про договір оренди землі, який відіграє велике значення у сучасному агробізнесі.

Наша гостя з Києва – Оксана Кочкодан, партнер Axon Partners, розповіла як «шаманити» в договірному праві та підлаштовуватися і змінюватися згідно реалій сучасного світу. ЇЇ колега, Діма Гадомський, виступив з месенджем про те, як писати договори коротко і зрозуміло для клієнтів, без усіляких «нафігізмів». Практичне значення мав виступ Вадима Бортника, засновника мережі Freshline, з темою договорів франчайзингу, стан і переспективи його розвитку. Останнім спікером виступив Роман Чумак з розповіддю про договори у сфері нерухомості. Саме він відкрив секрети написання та показав усі можливі ризики при їх укладенні. Роман Васильович офіційно закрив Всеукраїнську школу з договірного права і побажав учасникам подальшого розвитку і професійних успіхів. Ми приєднуємося до побажань і чекаємо усіх бажаючих на наступних заходах нашого осередку.