V Школа з антимонопольного права

16 вересня у Києві V Школою з антимонопольного права гучно розпочався новий сезон заходів. Школа вібувалася у затишному офісі компанії Arzinger.

Відкрив захід Дмитро Гальчинський – юрист практики антимонопольного та конкурентного права компанії Arzinger, який висвітлив погляд практикуючого юриста на історію та тенденції антимонопольного регулювання.

Далі виступила Анастасія Усова, радник та керівник практики антимонопольного права юридичної фірми Redcliffe Partners, яка розповіла про antitrust війни з «online-монополіями».

Олександр Нагорний, радник фірми Sayenko Kharenko, виступив про полегшення доступу до правосуддя, підвищення прозорості та ефективності конкурентного процесу.

Державний уповноважений АМКУ Агія Загребельська розкрила роль АМКУ як органу апеляції державних та публічних закупівель, зазначивши типові помилки учасників торгів.

Гарік Єсаян, директор юридичної компанії «VEK LEGAL GROUP», розповів про зловживання монопольним становищем у сфері енергетики в Україні, а Анна Куц, юрист компанії «VEK LEGAL GROUP», поділилася прикладами антиконкурентних узгоджених дій учасників тендерів в Україні.

Тетяна Харебава, радник, адвокат та керівник практики інтелектуальної власності та IT права і практики антимонопольного та конкурентного права АО Spenser&Kaufmann, та Вероніка Збризька, юрист практики інтелектуальної власності та IT права і практики антимонопольного та конкурентного права АО Spenser&Kaufmann, розповіли про особливості протидії недобросовісній конкуренції.

Школа завершилася виступом Марії Ортинської, адвоката, патентного повіреного України та директора патентно-юридичної компанії IPstyle, на тему «FRAND/RAND як спосіб дотримання балансу між свободою бізнесу та монополією»

Осередок Ліги студентів АПУ в місті Києві висловлює подяку ексклюзивному партнеру Ліги студентів АПУ в 2017-2018 н. р. АО Spenser&Kaufmann, партнеру осередку в м. Києві Ліги студентів АПУ в 2017-2018 н. р. компанії Pronin&Partners та партнеру місця проведення заходу компанії Arzinger.