UBA STUDENTS’ LEAGUE Moot Competition on IP

Протягом останніх трьох днів 22—24 березня Ліга студентів АПУ та Патентно—юридична компанія IPStyle у співоранізації з КНУ ім. Т. Шевченка та НДІ інтелектуальної власності НАПрН України провели наймасштабніший Moot Court в Україні з права інтелектуальної власності!

На Мут корт зареєструвалися більше 45 команд з усієї України. За результатами оцінювання письмових меморандумів, 16 з них пройшли до усних раундів.

Цьогорічна фабула була комплексною та варіативною. Вона стосувалась як «традиційних» питань права інтелектуальної власності, таких як розподіл майнових прав на службові корисні моделі та проблем правової охорони торговельних марок, так і «сірої зони» авторського права – computer generated works. Крім того, не обійшлось без питань міжнародного приватного права: автономії волі та можливості застосування доктирини Work for Hire (США); проблематиці виконання договірних зобов’язань та можливості визання майнових прав інтелектуальної власності спільною сумісною власністю подружжя.

У перший день учасники мали можливість покращити свої hard та soft skills, спілкуючись із Олександром Мамунею, партнером AEQUO, Світланою Василенко, експертом з техніки мови та Оксаною Кочкодан, партнером Axon Partners. Ми говорили про інтелектуальну власність, ораторське мистецтво та про мут корти.

23—24 березня команди уже безпосередньо змагалися між собою за системою «плей—оф».

Ми раді вітати чемпіонів другого UBA STUDENTS’ LEAGUE Moot Competition on IP — команду Infringers, НУ «Києво—Могилянська академія» (Ярослав Корнієнко та Артем Белогрищенко, тренер Владислав Подоляк).

Почесне друге місце зайняла команда Mens legis, КНУ ім. Т. Шевченка (Наталія Бадьора та Єлизавета Паливода, тренер Ілларіон Томаров).

Бронзу завоювала команда Ad Gloriam, КНУ ім. Т. Шевченка (Уляна Захарія та Анна Козіна, тренер Майя Святашова).

Переможці отримали призи від Освітнього проекту «Інституційний навчальний візит» ЛНУ ім. І. Франка у сумі 150, 100 та 50 Євро за 1, 2 та 3 місце відповідно.

Кращим оратором стала Наталія Бадора, яка отримала можливість скласти спеціалізований іспит від WIPO безкоштовно, партнер номінації — Освітній проект «Інституційний навчальний візит».

Нагороду за найкращий меморандум та 2 безкоштовні квитки на Міжнародний форум з інтелектуальної власності отримала команда Mens legis, партнер номінації «Юридическая практика».

Дякуємо учасникам, які прийняли виклик під назвою «IPMOOT» та були з нами протягом цих місяців підготовки.

Хочемо виразити вдячність Олені Павлівні Орлюк, завдяки якій цьогорічні змагання відбулись на базі кафедри інтелектуальної власності КНУ імені Тараса Шевченка.

Хочемо висловити подяку Іллі Новосельцеву, Катерині Олійник, Владиславу Подоляку, Майї Святашовій, Юлії Семеній, Наталії Соломахіній, Леоніду Тарасенку, Олені Тищенко, Ілларіону Томарову, Маріанні Толкачевій, Тетяні Харебаві, Олександру Шуляру, Лідії Климків, Євгенії Гіревій, Тарасу Кислому, Олегу Климчуку, Юрію Крайняку, Андрію Бічуку, Артему Афяну, Дарії Валявській та Владиславу Білоцькому за участь у якості ОФІЦІЙНИХ ТРЕНЕРІВ та вагомий вклад у підготовку учасників.

Дуже дякуємо ЕКСПЕРТАМ, які вершили ПРАВОСУДДЯ на нашому Moot Court, а саме Олександру Алєксєєнку, Наталії Кисіль, Дмитру Кочерзі, Анні Кравчук, Марії Ортинській, Миколі Рехлицькому, Вікторії Сопільняк, Катерині Соповій, Тетяні Чабанець, Любові Майданик, Ганні Огневюк, Олексію Столяренку, Дмитру Гадомському, Костянтину Зерову, Олександру Мамуні, Сергію Петренку, Ігорю Петренку, Леоніду Комзюку, Олені Тверезенко, Оксані Блажівській та Ользі Кронді.

Надзвичайно вдячні партнерам Moot Court, а саме: Кафедрі інтелектуальної власності КНУ ім. Т. Шевченка, Юридичній газеті, Юридической практике, Клубу інтелектуальної власності, Науково—освітньому центру з інтелектуальної власності та Дому юриста

 

Чекаємо Вас наступного року!