T-Student Summit

Дізнатись про всі тонкощі побудови персонального бренду та отримання LLM? Навчитися маркетинговим лайфхакам? Зрозуміти, як автоматизувати юридичну роботу, та чи є майбутнє у професії юриста в епоху технологій? Зустріти старих друзів та знайти нових? Покататися на гіроборді, пограти з окулярами віртуальної реальності та скуштувати смаколики на святковому фуршеті? Так-так-так! На T-Student Summit можливо все!

17-18 березня у Києві феєрично пройшов перший студентський фестиваль, організований Лігою студентів АПУ та ЮФ Evris. Сконцентрований навколо концепції Т-юриста (який, окрім правознавства, володіє цілим комплексом різносторонніх знань та навиків), захід зібрав талановитих студентів у стінах Klitschko Expo та надав їм унікальну можливість розширити свої знання у таких сферах, як маркетинг, бізнес, технології та право.

Окремої уваги вартий зірковий спікерський склад: своїми знаннями та історіями поділились Генеральний директор Red Bull Тетяна Лукинюк, Керівник відділу розвитку бізнесу та маркетингу ЮФ Evris Олена Лазарева, Співзасновник і партнер групи BeCentric Ірина Химчак, PR-директор ЮФ Evris Анастасія Позова, Партнер та засновник Legal Marketing Solutions Тетяна Бенько, Директор з маркетингу ЮФ Asters Вікторія Єсауленко, в. о. генерального директора ПАТ «Укрпошта» Ігор Смілянський, CEO платформи «Charitum» Дар’я Зарівна, Виконавчий директор Асоціації «Інноваційний розвиток України» Юрій Пивоваров, співзасновник мозкового центру Foundation for Future і блокчейн платформи Aeneas Олексій Жмеренецький, керуючий партнер Blockchain Lab, засновник Blockchain Art Hackathon Станіслав Под’ячев, керуючий партнер патентно-правової фірми Prima Veritas, СЕО PatentBot Наталія Владимирова, старший менеджер з маркетингових комунікацій Petcube Бредлі Уеллс, CEO, засновник AXDRAFT Юрій Заремба, CEO Bot&Partners та юрист Opendatabot Микита Підгайний, Генеральний директор Директорату з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності Міністерства юстиції України Владислав Власюк, керівник практики банківського і фінансового права та напрямку FinTech ЮФ Evris Сергій Паперник, керівник практики корпоративного права та M&A ЮФ Evris Сергій Бенедисюк, Катерина Кокот, інспектор Ради бізнес-омбундсмена Олег Крикавський та керівник податкової практики ЮФ Evris Андрій Реун.

«Ніколи не бійтеся почати з нуля», «усі місця в житті, крім вашого власного, вже зайняті» – з таким зарядом мотивації учасники T-Student Summit просто приречені на успіх!