Школа з сімейного права

Львівський осередок Ліги студентів АПУ з радістю повідомляє, що 13 лютого в онлайн-форматі лекцій та дискусій відбулася Школа з сімейного права.

 

Тема сімейного права була обрана, оскільки значний інтерес не тільки для юристів, а й для кожної людини, яка бажає створити міцну і надійну сім’ю, становлять питання, що регулюють окремі аспекти сімейних відносин. Зокрема, в межах Школи з сімейного права було обговорено теми укладення і розірвання шлюбу та шлюбного договору, сплата аліментів, відшкодування моральної та майнової шкоди подружжю. Окрім цього, було згадано новели законодавства зарубіжних країн та які зміни варто очікувати в Україні.

 

Спікерами, що провели лекції та дискусії стали провідні юристи у сфері сімейного права України, зокрема Ганна Гаро (“Особливості вирішення сімейних спорів”), Ірена Найда (“Для чого усім шлюбний договір?”), Ірина Мороз (“Судова практика розгляду спорів про міжнародне викрадення дітей”), Юрій Сівовна (“Розірвання шлюбу з іноземцями”), Катерина Власюк (“Сімейний адвокат: стандарти роботи; екологічність; безпека; правила роботи; публічні справи”).

 

Львівський осередок Ліги студентів АПУ висловлює вдячність спікерам, що долучилися до Школи з сімейного права, учасникам, котрі вели активні дискусії, а також партнерам за їх неоціненну підтримку – T&M Boutique Law Firm, онлайн-магазинам “Gifty” та “Те, що треба”!

 

До наступних зустрічей!