Напрямки діяльності

Ліга - це окремий Всесвіт!

Діяльність Ліги дуже багатогранна, а тому задля ефективного функціонування організації створено профільні напрямки роботи. Всього їх 10, і кожен з них важливий для досягнення наших цілей.

Ми однаково цінуємо роботу кожного напрямку та віримо, що Ліга студентів – це місце, де кожен може знайти собі заняття до душі!

Фандрейзинг

Підготовка кожного заходу вимагає не тільки колосальних зусиль організаторів, але й фінансів. Залученням ресурсів та формуванням стійкої бази партнерів займається фандрейзер. Приєднавшись до напрямку, ти зможеш покращити свої комунікативні навички, перевірити на практиці, чи володієш ти даром переконувати публіку, й, неодмінно, зможеш налагодити партнерські відносини з провідними фахівцями юридичного ринку, спілкуючись з ними на рівні!

Медіа

Інформація, що надходить до користувача, формує певний імідж та стиль кожної фірми чи організації. Якість отриманого контенту визначає, наскільки зросте інтерес публіки до пропонованих заходів організації та послуг компанії. Основною місією медіа-відділу є створення необхідної аури впізнаваності навколо Ліги студентів АПУ, формування її унікальної манери подачі інформації та висвітлення актуальних новин. Якщо ти не можеш стримати свого натхнення до творчості та хочеш розвиватись у цьому напрямку, тоді ласкаво просимо!

Центр правничої кар’єри

Діяльність Центру направлена на ознайомлення студентів-правників із можливостями їхнього особистісного і кар’єрного росту. Центр правничої кар’єри забезпечує юних фахівців права відкритими стажуваннями та вакансіями в провідних юридичних компаніях по всій Україні. Якщо ти хочеш набратись досвіду практикуючи, а також працювати над командними проектами й надавати такі можливості іншим, тоді Центр правничої кар’єри радо тебе прийме!

Міжнародна освіта та міжнародні відносини

Визнання на міжнародній правовій арені – що ж може бути більш знаковим для юриста? А щоб отримати таке визнання, ти просто не можеш гаяти часу даремно! Напрямок “Міжнародна освіта та міжнародні відносини” спрямований розвинути в тобі цілеспрямованість, обізнаність в потребах світового ринку юридичних послуг, а основна його ціль – ти, в рейтингу найвпливовіших правників сучасності. Якщо тебе цікавлять такі перспективи, то неодмінно долучайся!

Центр соціальних програм

Юридична діяльність, насамперед, повинна нести у собі соціальне підґунтя, адже вона направлена на допомогу людям та всестороннє поліпшення суспільного життя. Якщо тобі не байдужі турботи інших людей, тоді для тебе, неодмінно, буде цікавою діяльність Центру соціальних програм Ліги студентів АПУ! На рахунку організації безліч успішно реалізованих суспільно корисних проектів для різних соціальних груп населення. Участь у цих проектах – це неймовірна можливість для тебе зруйнувати будь-які межі у суспільному житті та познайомитись з абсолютно різними та цікавими особистостями та, що не менш важливо, проявити себе як активний громадський діяч!

Центр корпоративних програм

Для плідної та ефективної роботи будь-якої організації чи компанії потрібна налагоджена комунікація всередині всієї структури. Керівник Центру корпоративних програм Ліги студентів АПУ займається формуванням культури всередині організації, підтримує командний дух в осередках та забезпечує продуктивну та якісну комунікацію всіх членів організації зі всієї країни!

Комітет суспільної ініціативи

Питання взаємодії з органами державної влади завжди є актуальним у світі юриспруденції. Активісти Комітету суспільної ініціативи дають студентам-правникам можливість наблизитись до правових реалій політичного життя країни та особисто поспілкуватися з видатними та впливовими політиками. Комітет суспільної ініціативи також влаштовує різноманітні тематичні заходи, спрямовані на покращення обізнаності студентів про ключові аспекти політичної діяльності та ознайомлення всіх охочих зі структурою органів державної влади на практиці.

Напрям “Семінари, конференції, юридичні змагання”

Вітчизняна правова освіта в юридичних ВНЗ кардинально відрізняється від суворих реалій практики сучасного юриста. Напрям “Семінари, конференції, юридичні змагання” включає в себе інформативну базу від провідних та впливових фахівців світу юриспруденції зі всієї України й не тільки! Працюючи у команді напряму, ти матимеш організовувати дійсно корисні та актуальні заходи для молодих правників й навіть для практиків, які допоможуть аудиторії дослідити всі можливі нюанси та аспекти обраної юридичної сфери.

PR

Мабуть, напрямок PR є одним з найважливішим для розвитку впливової компанії чи організації. Зовнішня комунікація з цільовою аудиторією, підтримка стосунків із партнерами, а також формування того самого “першого враження” та, врешті решт, впізнаваного бренду – всі ці важливі завдання лежать на плечах PR-відділу. Якщо тобі цікава взаємодія з громадськістю, у тебе є стратегії та ідеї, щоб побудувати успішний бренд організації, тоді команда Ліги студентів АПУ радо прийме тебе у PR відділ!

HR

Діяльність організації неможлива без наявності необхідних ресурсів. Найважливішими ресурсами для Ліги студентів АПУ є люди, які працюють над суспільно корисною метою та несуть цінні знання про світ сучасної юриспруденції студентам-правникам! Забезпеченням організації креативними, цілеспрямованими та амбітними людьми займається HR-відділ Ліги студентів АПУ. Якщо тобі подобається робота з колективом, ти розбираєшся в людях та знаєш як допомогти їм у виборі вектора подальшої діяльності в межах організації, тоді тобі сподобається бути у команді HR!