Перше засідання Правління Ліги студентів АПУ 2019-2020 рр.!

1-2 червня в офісі АПУ відбулося перше засідання Правління Ліги студентів АПУ 2019-2020!

Вихідні виявилися настільки продуктивними та насиченими, що нам точно є чим з вами поділитися!

Перш за все, ми вдячні Юлії Патій і Денису Бугаю, за те, що завітали до нас на засідання та надихнули на найкращі здобутки! Особливу вдячність за підтримку та допомогу хочемо висловити Олександрі Егерт і Наталії Єрмоленко!

Що ж до наших гостей, але трохи детальніше?)

Дякуємо Денису Бугаю за увагу та відкритість у обговоренні усіх питань, що хвилюють Лігу студентів! З надією на плідну співпрацю з АПУ, завдячуємо готовності бути поряд та підтримувати нас у будь-якій ситуації! Це надзвичайно цінно і ми раді, що зустріч була дійсно наповнена позитивними емоціями, конструктивом та пройшла в неймовірно щирій атмосфері!

Дякуємо Юлії Патій за відчуття того, на скільки важливим є досвід попередніх поколінь Ліги студентів АПУ! Неймовірний заряд енергії та сил на нові звершення – саме так можна описати емоції, з якими ми завершили нашу зустріч! Цілий день у безперервному мозковому штурмі ми працювали над програмою Табору із навчання громадської діяльності і повірте, вас чекає кардинально новий формат та багато сюрпризів!

Головне, чим можна підсумувати це: для нової команди відчуття того, що в кожного з них вірять – важливіше за все! Дякуємо, що подарували нам цю віру!

Тож, вихідні видались дуже яскравими та продуктивними! Більше про наші плани та ідеї – вже згодом) А наразі – ми заряджені та готові працювати на максимум ?