Перше засідання оновленого Правління

26-27 травня в місті Київ в офісі Ексклюзивного партнера Ліги студентів АПУ компанії Ader Haber відбулось перше засідання новообраного Правління організації!

Засідання розпочалось з вітального слова координатора Ліги студентів АПУ Наталії Єрмоленко, котра побажала новим членам Правління наснаги та втілення в життя їхніх планів.

Далі команда приступила до основної частини засідання, на якій було обговорено стратегію ведення справ організацією на найближчий рік та узгодження найактуальніших питань. Також, члени Правління організації презентували звіти своєї діяльності протягом місяця та продемонстрували колегам свої здобутки.

Наступним питанням, яке було винесене на порядок денний, стало питання календаря заходів. Ліга студентів АПУ славиться своїми різноманітними та прогресивними заходами. Проте, мало хто усвідомлює наскільки клопітким процесом є формування якісного та зручного для всіх осередків календаря організації. Саме тому, одним з найважливіших завдань було узгодження дат для проведення всеукраїнських заходів організації для того, щоб студенти зі всієї України мали змогу побувати на всіх івентах, що їх цікавлять, та відкрити для себе нові грані сучасного права!

Опісля насиченого першого дня засідання, члени Правління відправились на захоплюючу гру лазертег, яка допомогла команді ще краще познайомитись один з одним та подарувала чудовий відпочинок!

Другий день був присвячений обговоренню планів на літній період, зокрема детально члени Правління розглянули перспективи стосовно червня. Кожен з команди презентував ідеї для розвитку свого напрямку та чіткий план щодо їх втілення в життя. Особливу увагу члени Правління приділили фінансуванню осередків Ліги студентів АПУ та звітності голів осередків. Також було обговорено концепцію графіки для локальних та всеукраїнських заходів і, щонайважливіше, концепцію Табору з навчання громадської діяльності, що традиційно відбудеться наприкінці літа!

Перше засідання оновленої команди виявилось дуже продуктивним та водночас теплим, а отже на Лігу студентів АПУ очікує насичене та драйвове літо, сповнене актуальними й цікавими проектами!