Молодь & влада

18 травня 2020 року Локальний осередок Ліги студентів Університету Короля Данила провів свій перший захід у форматі вебінару.

 

Команда осереду розпочала роботу із вебінару про молодіжну політику, адже, в сучасних умовах владні установи зацікавлені у співпраці із молоддю та у їхній зацікавленості у проєктах від міських рад.

 

Спікером заходу був Роман Труба – заступник начальника експертно-аналітичного відділу Івано-Франківської міської ради. Також він є співзасновником Фундації Регіональних Ініціатив у Івано-Франківську та працює у сфері молодіжної політики.

 

Серед його найбільш успішних проєктів можна виділити такі як: “Молодь і влада”, “Школа помічника депутата місцевої ради” та “Школа лідерства”.

 

Під час вебінару учасники дізнались про можливості співпраці молоді із владними установами Івано-Франківська. Роман Труба детально розповів про проєкти, до яких він має безпосереднє відношення, а саме: про напрями, ідеї, перспективи та власне про відбір учасників. У кінці вебінару спікер поділився своїм досвідом та дав корисні поради для майбутніх юристів.

 

Команда осередку щиро вдячна Роману Трубі за цікавий та інформативний вебінар на тему “Молодь і влада”.

Запис вебінару доступний на YouTube-каналі Ліги студентів АПУ.