Медичний Форум 2019

16 лютого 2019 року на базі Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого за ініціативи Полтавського осередку Ліги студентів АПУ спільно з юридичною компанією “Медичне право” було проведено Медичний форум.

Медичний форум 2019 розпочався з урочистого відкриття, де зі словами привітання до присутніх звернулися голова Полтавського осередку Ліги студентів АПУ Антон Дігтяр та директор Полтавського юридичного інституту НЮУ імені Ярослава Мудрого Олександр Миколайович Лемешко.

Першим спікером форуму виступила керуючий партнер АО “Мед-Лекс”, доктор юридичних наук, Ірина Сенюта, яка розповіла про актуальні питання і проблеми медичного права крізь призму судової практики, зокрема, досить детально розкрила питання стосовно захисту персональних даних пацієнтів.

Наступний спікер, Віталій Пашков, доктор юридичних наук, професор, присвятив свій виступ питанням правового регулювання національної служби крові. Виступ Наталії Гуторової, доктора юридичних наук, професора, було присвячено темі обігу фальсифікованих лікарських засобів та правовим наслідкам, що в результаті настають, зокрема, з огляду на аналіз практики національних і міжнародних судових установ.

Далі слово мала Світлана Кузьменко, адвокат, директор юридичної компанії “Медичне право”, яка розкрила багато нагальних питань у сфері медичного права України. Спікер детально розповіла про порядок, умови діяльності та ліцензування фармацевтичних закладів, а також про проблеми в реалізації права особи на охорону здоров’я.

Завершальною доповіддю Медичного форуму стала розповідь Олександра Лемешка про те, яким чином можливо захистити свої права у сфері медицини. Цей виступ грунтувався на аналізі судової практики Європейського суду з прав людини та був корисним як звичайним громадянам – потенційним пацієнтам закладів охорони здоров’я, так і професійним медичним працівникам. Після цього відбулось урочисте закриття школи.

Організаційний комітет Медичного форуму 2019 висловлює щиру вдячність усім, хто долучився до даного заходу і став його невід’ємною частиною!