Медіація як додатковий ресурс успішного юриста

Миритися не варто судитися!

24 листопада з ініціативи Острозького осередку Ліги студентів АПУ відбувся вебінар на тему «Медіація як додатковий ресурс успішного юриста»

Спікером була неймовірна Ольга Шминдрук – успішна адвокатка, медіаторка та засновниця «Адвокатського бюро Ольги Шминдрук».

Вебінар був надзвичайно пізнавальним та корисним. Пані Ольга поділилася своїм досвідом у сфері медіації та дійсно цінними порадами. Учасники вебінару змогли почути безліч цікавої інформації про:

  • Конфлікт та його ескалацію;
  • Поняття медіації та як вона працює;
  • Інструменти медіатора;
  • Чого НЕ повинен робити медіатор;
  • Чим корисна медіація для сторін та для юриста.

З впевненістю можна сказати, що тема була цікавою для учасників, адже серед них були як студенти, так і професійні юристи, які зацікавились темою медіації і мали безліч запитань до пані Ольги. Кожен зміг дізнатися для себе нову та корисну інформацію та отримати відповіді на усі запитання.

Висловлюємо вдячність пані Ользі за те, що погодилась долучитись до заходу і поділитися досвідом з учасниками. Також дякуємо усім учасникам, які взяли участь у вебінарі.

Переглянути запис вебінару ви можете на каналі Ліги студентів АПУ в мережі YouTube. І з нетерпінням чекаємо вас на наступних заходах!