Legal HR Fair 2021

Для усіх абітурієнтів, студентів та навіть практиків Ліга студентів АПУ вже вкотре організовує Legal HR Fair – найбільший юридичний ярмарок вакансій. І цього року вчетверте захід відбувся 21 травня. Чим  унікальна подія? Перш за все тим, що було розширено спектр кар’єрних можливостей: крім юридичних фірм експонентами виступили ще більше представників державного, громадського сектору і юридичних департаментів компаній.

Крім того, що учасники мали можливість особисто поспілкуватися з представниками роботодавців, отримати інформацію про актуальні вакансії та вимоги щодо працевлаштування, вони з перших уст дізналися про нюанси юридичного світу та особливості роботи юриста.

Вероніка Бодашко, HR директор Arzinger, та Андрій Білецький, менеджер з підбору персоналу Arzinger, розповіли про секрети пошуку роботи в юридичній індустрії. Про резюме для топової юридичної фірми розповів Олег Киричук, PR-координатор Asters. Від Redcliffe Partners виступили Аліна Яремчук та Владислав Законь. Презентувала програму стажувань Глухова Катерина, Employer Brand Manager Fozzy Group. Про тему «Мрієш працювати в компанії, що входить в ТОП-10 ЮФ України? Виконуй! Вигравай! Стажуйся!» розповіла Тетяна Вороченко. Завершився Legal HR Fair Public Talk «Пошук роботи у 2021 році – виклики компанії та вимоги до молодих юристів». 

На заході були представлені одні із найбільших роботодавців юридичного ринку України. Екслюзивним партнером заходу виступила компанія Arzinger. Генеральним партнером проєкту стала Fozzy Group. Moris, LCF Law Group, Redcliffe Partners, Asters виступили Офіційними партнерами ярмарку. У якості Експонентів участь у Legal HR Fair взяли AGA Partners, SBSB Fintech lawyers, BakerMcKenzie, Equity, Integrites, EY, Crowe, Міністерство юстиції, Національне агентство України з питань державної служби, НАБУ, Національна Поліція, Фонд державного майна України, Державна регуляторна служба, Асоціація юридичних клінік України. Вперше стали партнерами заходу регіональні юридичні компанії. Серед них АО «Бачинський та партнери», Elaw, T&M boutique law firm.

Команда Legal HR Fair висловлює щиру подяку усім компаніям-роботодавцям, партнерам та учасникам ярмарку, які були на цьогорічному заході та зробили його незабутнім!