Ліга студентів АПУ долучилась до обговорення питань проходження практики в органах прокуратури

Ліга студентів АПУ долучилась до обговорення питань проходження практики в органах прокуратури, організованого Тренінговим центром прокурорів України за підтримки Програми USAID «Нове правосуддя»

В рамках обговорення учасники розглядали питання формування робочої групи для напрацювання модельної програми студентської практики в прокуратурі.

Своїми думками щодо цього питання поділилась і Голова Ліги студентів АПУ Марина Лобко:

«Безумовно, проходження навчальної практики є одним із важливих етапів становлення студентів-правників. А завдяки практики в державних органах
більшість студентів визначається яку роль з трикутника правосуддя зайняти.

Ліга студентів АПУ підтримує починання Тренінгового центру прокурорів України у їх починаннях щодо вдосконалення проходження виробничої практики в органах прокуратури.
Приємно відмітити, що більшість наукової спільноти підтримує позиції, що вибір місця проходження практики повинен бути добровільним, що необхідно змінювати розповсюдженність думки про можливість проходження практики в органах прокуратури лише у випадку навчання в «привілейованих» юридичних ЗВО країни.

А з власного досвіду, рекомендую долучити до складання програми практики безпосередньо окружних прокурорів та студентів, які вже відмінно її пройшли. Це дозволить зробити якісне наповнення та випробувати існуючі знання в галузі права на роботі»

Бажаємо сформованій робочій групі у подальші роботі та заявляємо, що готові підтримувати залучення студентства до роботи в даному напрямку!