LEGAL WRITING SCHOOL 3.0

Львівський осередок Ліги студентів АПУ у період з 27 по 28 лютого успішно провів Третю Всеукраїнську школу з юридичного письма – LEGAL WRITING SCHOOL 3.0.

 

Вперше осередок випробував подвійний формат: одночасно відбувалися офлайн воркшопи у Науковій бібліотеці ЛНУ та онлайн лекції на Youtube-каналі Ліги студентів АПУ.

 

Неймовірна кількість практики, цікаві, а головне – корисні завдання, а ще подаруночки найактивнішим учасникам та запальний корпоратив зробили ці дні незабутніми.

 

Організаційний комітет щиро вдячний за ту довіру, віддачу та любов, котру усі учасники принесли на наш захід, бо саме ви своєю присутністю робите їх такими неймовірними та унікальними.

 

Серед спікерів онлайн-частини були запрошені Олена Кібенко (“Проста мова юридичних документів – що це і навіщо?”), Юрій Сівовна (“Особливості написання процесуальних документів в цивільному, господарському та адміністративному процесах”), Станіслав Борис (“Чи достатньо слідувати вимогам процесуальних норм при формуванні своїх документів. «Ювелірка» в юридичному письмі”), Артем Крикун-Труш та Валерія Коломієць (Панельна дискусія “Legal Writing у приватній та державній сфері: дві великі різниці?”), Володимир Боряк (“Як заповнити формуляр звернення до ЄСПЛ”), Анастасія Поліщук (“Стажер-буквожер або перші кроки в Legal Writing in English”), Віктор Мороз (“Актуальність навиків юридичного письма при веденні справ у сфері міжнародного приватного права”).

 

Участь у офлайн-частині LEGAL WRITING SCHOOL 3.0 взяли Петро Кравчук (“Дизайн та структура документа”), Інга Кординовська (“Нейро Legal Writing”), Ірена Найда (“Мистецтво написання позову”), Дмитро Гадомський (“Не пишіть красіво. Благаю”), Сергій Мартьянов (“Як не перетворити позовну заяву в художній твір?”), Назар Шпарик (“Epic fails студента і юриста: Як не зганьбитися перед своїм читачем?”), Дмитро Швець (“Як укласти документ зрозумілий для всіх?”), Ксенія Гедз (“Топ поради для успіху договору”).

 

Щиру подяку висловлюємо усім запрошеним спікерам: як онлайн, так і офлайн частини, бо ви робите велику справу – передаєте накопичений досвід молодшому поколінню та ділитесь найбільш сокровенним.

 

Ми б не впорались без наших одвічних та новоприбулих партнерів. Висловлюємо подяку річному партнеру АО ARIO та партнеру осередку T&M Boutique Law Firm за постійну підтримку наших заходів. Також дякуємо ексклюзивним партнерам “Interio Story”, “Шляхетні Меблі” та GRETCHENKO LAW FIRM за фінансову підтримку LEGAL WRITING SCHOOL 3.0. Сердечно дякуємо партнерам заходу, котрими стали Національне Антикорупційне Бюро України, АО INTEGRITES, AO SUPREMA LEX, “Культ Хліба” онлайн-крамничці QISO, компаніям WASHYOURBODY, they told me blog та інформаційним партнером – Legal Eyes Blog. Ваша підтримка зігріває наші серця та змушує ще більше старатись, сподіваємось на плідну співпрацю з вами у майбутньому.

 

До нових зустрічей з Львівським осередком Ліги студентів АПУ.