«Legal weekend in Lviv»

21-22 жовтня у Львові відбулась VI Всеукраїнська правнича школа з цінних паперів та фондового ринку, організована Львівським осередком Ліги студентів АПУ.

Два насичені дні розпочались з лекції юристів однієї з найкращих юридичних фірм України Avellum Дмитра Ткачука та Андрія Романчука. Досвідчений адвокат АО «Павленко і партнери»Наталія Якібчук розповіла про закони «sell-out», «squeeze-out», а також про корпоративні договори. Про залучення боргового фінансування шляхом єврооболігацій зі слухачами поділились Дмуховський Тарас та Мельничук Анна, юристи Avellum, а також випускники юридичного факультету ЛНУ ім. Івана Франка.

Олеся Прантюк завітала з далекого Лондону, тому учасники дізнались про the special aspects of the individual company’s trading, valuation standards of companies, what exactly do we mean by value. Марія Ортинська – директор IPStyle, розповіла про право інтелектуальної власності у фінансовому секторі, про різницю між авторським правом та патентом, про те, як захистити свої права у цій сфері, хто такі патентні тролі, і як з ними боротися.

Нестор Дубневич завершив перший день Школи і провів дуже інформативну презентацію на тему “Токенізація активів: майбутнє цінних паперів на блокчейні”.

Другу частину заходу відкрив Сергій Казмірчук – юрист SayenkoKharenko. Завдяки Сергію правники дізналися про особливості регулювання застави акцій, усі практичні аспекти даного питання. Наступним спікером став Андрій Жупанин, юрист DLA Piper, розповів про передумови виникнення корпоративного управління, що таке «day-to-day management», «agency problem». Про AML compliance та криптовалюти розповів Сергій Мохнєв – консультант з питань регуляторного комплаєнсу, член ACAMS та CAMS.

Останніми спікерами стали представники AxonPartners Євгенія Гірєва та Олена Наумчук, котрі розповіли як працює фаундинг стартапів, що таке блокчейн та розумні контракти, які права і переваги мають власники токенів, legal framework, про досвід провідних країн у даній сфері.