Legal Professions Spectrum

17 листопада 2018 року за ініціативи Полтавського осередку Ліги студентів АПУ відбулося грандіозне дійство. І ім’я йому – Legal Professions Spectrum.

Цей захід зібрав в одному місці близько 50 учасників із різних міст України, топових спікерів, юристів найрізноманітніших спеціалізацій, справжніх професіоналів і фанатів своєї роботи із Києва, Харкова, Полтави і Лисичанська.

Розпочалася школа з урочистого відкриття, де зі словами привітання до присутніх звернувся голова Полтавського осередку Ліги студентів АПУ Максим Бехало.

Першим спікером школи виступила Дар’я Бриндак – перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції в Полтавській області. Вона розповіла про юридичну освіту в Україні, про особливості державної служби та роботу в органах юстиції, а також наголосила на тому, які вміння та навички варто здобувати студентам, аби в майбутньому стати успішними фахівцями в сфері права.

Про особливості професійної діяльності судді та порядку її здійснення розповіла суддя Лисичанського міського суду Дар’я Луньова, виступ якої відбувався у форматі дискусії та діалогу з публікою.

Наталія Лець, начальник відділу аналізу інформації та координації правоохоронної діяльності управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні, аналізу інформації та координації правоохоронної діяльності прокуратури Полтавської області, роз’яснила майбутнім правникам основні нюанси роботи прокурора під час кримінального провадження, поділилася власним досвідом роботи в прокуратурі, а також розповіла чимало цікавих і курйозних випадків із практики.

Далі слово мала депутат Харківської міської ради Марія Мезенцева, яка розповіла студентам, навіщо взагалі потрібні депутати та в чому повинна полягати їх робота, а також лекторка акцентувала увагу на важливості відстоювання активної громадської позиції у сучасній Україні.

Доповідь наступного спікера, CPO в Bot&Partners, лаборанта в Юридичній лабораторії Андрія Удовиченка, був досить неординарним, оскільки був присвячений проблемам юридичної професії та головним перешкодам, з якими майбутні правники неодмінно будуть стикатися під час підйому по кар’єрній драбині та, навіть, на найвищій її сходинці.

Далі до слова було запрошено кандидата юридичних наук, адвоката Олександра Лемешка, який присвятив свій виступ психологічним засадам адвокатської практики, після чого відбулося урочисте закриття Legal Professions Spectrum.

Організаційний комітет Legal Professions Spectrum висловлює щиру вдячність усім, хто долучився до даного заходу і став його невід’ємною частиною, а також за  драйвову і приємну атмосферу та вибуховий заряд енергії й мотивації, що триває і досі!