Legal HR Fair

23 листопада у Києві відгримів наймасштабніший захід року Ліги студентів АПУ – Legal HR Fair. Найбільший юридичний ярмарок вакансій пройшов уперше, але вже встиг зарекомендувати себе як унікальну платформу, що стала місцем зустрічі студентів-юристів та їхніх майбутніх роботодавців.

Legal HR Fair відбувся в одному з найвідоміших виставкових майданчиків Києва – Українському Домі та зібрав понад 30 провідних компаній-роботодавців у сфері юридичних послуг. Ексклюзивним партнером заходу стала юридична фірма Evris. У якості Генеральних партнерів ярмарку виступили компанії Integrites, Arzinger, MORIS GROUP та AEQUO. У статусі Офіційного партнера взяли участь Eterna Law, EVERLEGAL, TOTUM, GOLAW, VB PARTNERS, Dynasty law firm, LCF та КМ Партнери. Експонентами на Legal HR Fair стали Європейська Бізнес Асоціація, Redcliffe Partners, AVELLUM, KPMG, AboutHR, Axon Partners, Sayenko Kharenko, PwC Legal, Asters, Центр американського права в Україні, Juscutum, EY, ЄПАП Україна, Ario, EQUITY, Deloitte Ukraine, Spenser & Kauffmann, ЛАГАРД, CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang, ICF Legal Service, Safir Law & Finance.

Учасники мали нагоду поспілкуватися з представниками роботодавців, відвідати майстер-класи від топ-менеджменту та HR-директорів найкращих компаній та отримати цінні знання щодо пошуку та вибору роботи, проходження співбесіди та складання якісного резюме.

У свою чергу, компанії мали можливість особисто поспілкуватися з потенційними співробітниками, познайомити їх зі своїми традиціями, корпоративною культурою та вимогами щодо працевлаштування, сформувати позитивний імідж та зміцнити поточні позиції компанії на юридичному ринку.

В рамках заходу було проведено Public Talk «Кар’єра юриста: update 2017», під час якого експерти поділилися секретами власного успіху та розказали, як стати юристом high-класу, а також нагороджено ТОП5 юридичних компаній, відзначених у дослідженні Юридичної газети “HR-бренд юридичної фірми – 2017”.