Legal HR Fair: як то було?

22 листопада в Park Inn Radisson вже втретє відбувся Legal HR Fair – найбільший юридичний ярмарок вакансій. Віримо, що цей день запам’ятався сотням майбутніх юристів! Чим був унікальний цьогорічний захід? Перш за все, тим, що ми розширили спектр кар’єрних можливостей: крім юридичних фірм експонентами виступили ще більше представників державного та громадського сектору і юридичних департаментів компаній. Ми зібрали рекордну кількість учасників, і сподіваємось, що кожен знайшов те, що шукав.

На Legal HR Fair були представлені найпотужніші роботодавці на юридичному ринку України. Генеральним партнером проекту стала TCM Group Ukraine. Aequo Arzinger, CMS Cameron McKenna Nabarro OlswangUkraine, Moris, PwC Legal та Selepey, Volkovetsky&Partners виступили Офіційними партнерами ярмарку. У якості Експонентів участь у Legal HR Fair взяли Asters, Avellum, Aver Lex, EternaLaw, Equity, EY, Integrites, LCF, Redcliffe Partners, SPENSERS, Метінвест, Група компаній «Нива Переяславщини», Міністерство молоді та спорту, UkraineNow, Реанімаційний пакет реформ, Антимонопольний комітет України, Національний банк України, EBA, Національне антикорупційне бюро України, Нова державна служба.

Крім того, щоб особисто поспілкуватися з представниками роботодавців, дізнатися про актуальні вакансії та вимоги щодо працевлаштування, учасники мали можливість з перших уст послухати про те, що хвилює найбільше.

Олександра Сєрова, юрист фірми Selepey, Volkovetsky&Partners розповіла про «великі» ідеї в роботі сучасної юридичної фірми, роль та значення юриста майбутнього. Про партнерство в юридичному світі та кар’єрний ріст розповіла Альона Дураєва – HR Director в TCM Group Ukraine. Про переваги роботи у міжнародній юридичній фірмі –  юрист СМS Олена Шенк. Власним досвідом про те, як обрати «свою» галузь права поділився Андрій Ткачов, юрист PwC Legal, а Тетяна Бенько – інсайтами з дослідження «Legal tеlents». Яскравим фіналом заходу стала панельна дискусія з корпоративними юристами, яку модерував президент АПУ Денис Бугай. Учасниками були Василь Лютий, (Genesis), Сергій Сисуєв (міжнародна група FMCC-компаній), Маріанна Толкачова (Fozzy group), Інна Хомич (Нова пошта), Тетяна Богиня (DTEK Renewables).

Також в рамках заходу Юридична газета нагородила кращі HR-бренди року та організувала Public Talk на тему «Кар’єра юриста: головні челенджі». Участь взяли Вікторія Огриза, (PepsiCo Ukraine), Лана Сінічкіна, партнер Arzinger, Юрій Нечаєв, партнер AVELLUM та Ліда Климків, партнер Axon Partners та Вікторія Єсауленко,  директорка з маркетингу Asters. Дискусію модерувала Анна Родюк, Заступник Головного редактора Юридичної Газети.

Команда Legal HR Fair висловлює щиру подяку усім роботодавцям-учасникам ярмарку, Генеральному інформаційному партнеру проекту Юридичній Газеті, нашим інформаційним та освітнім партнерам. Дякуємо усім учасникам, які були разом з нами на Legal HR Fair та зробили його незабутнім!