Legal HR Fair 2018!

26 жовтня у Холі Чемпіонів НСК «Олімпійський» зібралась шалена концентрація можливостей працевлаштування для молодих правників. І не дивно, адже мова йде про Legal HR Fair – найбільший в Україні юридичний ярмарок вакансій, який уже вдруге об’єднав в одному місці провідних роботодавців і талановиту юридичну молодь!

На Legal HR Fair були представлені найпотужніші роботодавці на юридичному ринку України. Ексклюзивним партнером проекту стала TCM Group Ukraine, Генеральними партнерами – Василь Кісіль і Партнери та Aequo, а Генеральним професійним партнером – Метінвест. Arzinger, Eterna Law, AVER LEX та КМ Партнери виступили Офіційними партнерами ярмарку. У якості Експонентів участь у Legal HR Fair взяли Asters, Avellum, DLA Piper, Esquires, Equity, EBA, EY, EVERLEGAL, ILTI, Integrites, KPMG, PwC Legal, Redcliffe Partners, Головне територіальне управління юстиції у місті Києві, Національне антикорупційне бюро України, Нова державна служба, Шевердін і партнери.

Окрім можливості особисто поспілкуватися з представниками роботодавців, дізнатися про актуальні вакансії та вимоги щодо працевлаштування, учасники мали змогу відвідати цікаві та мотиваційні лекції на тему особистісного та кар’єрного розвитку. Своїм досвідом та історіями радо поділились Іларіон Томаров та Єгор Свідло, Радник та Юрист Василь Кісіль і Партнери, Партнер AVER LEX Юлія Патій, Старший проектний менеджер офісу реформ КМУ Кирило Клименко, Старший юрист Aequo Наталія Дрюк, Старший радник TCM Group Роман Семенець, Старший радник КМ Партнери Ярослава Івасюк та представники Метінвест: Іван Юрченко, Начальник управління договірної та загальноправової роботи, Юлія Самойлова, Начальник відділу правового супроводу корпоративних фінансів, Олександр Близнюк, Начальник управління судової практики, Ангеліна Чачуна, Керівник комплаєнс служби, Євген Шелєхов, Начальник управління корпоративних прав, та Вероніка Залізнюк, HR Бізнес Партнер. У Public Talk на тему «Юрист майбутнього та як ним стати» взяли участь партнер TCM Group Дмитро Говорун, Партнер Василь Кісіль і Партнери Оксана Войнаровська та Радник Aequo Євген Левіцький. Дискусію модерувала Анна Родюк, Заступник Головного редактора Юридичної Газети.

Команда Legal HR Fair висловлює щиру подяку усім роботодавцям-учасникам ярмарку, Генеральному медіа партнеру проекту Юридичній Газеті, нашим інформаційним та освітнім партнерам. Дякуємо усім учасникам, які були разом з нами на Legal HR Fair та зробили його незабутнім!