Legal FuckUp night – реальні історії запаморочливих успіхів

У той час, коли всі розповідають виключно про неймовірні досягнення і гучні успіхи, читають по дві мотиваційні книги на тиждень, ніколи не їдять наодинці та складають чек-листи саморозвитку – чергові коуч-сесії навіюють не натхнення, а нудьгу.

Це факт, що у нашому суспільстві говорити про свої поразки та невдачі не прийнято, тим більше, коли мова йде про бізнес та кар’єру. Але немає поразок без перемог, а кожну історію невдачі можна обернути собі в плюс, а ще краще – в цінний досвід і прекрасну тему для веселої розповіді під час однієї зі звичних “хвилин мовчань” в колі друзів.

Саме тому 21 березня на івенті абсолютно нового формату від Київського осередку Ліи студентів АПУ –  Legal FuckUp night – ми слухали не про блискучі перемоги, а про поразки, які їм сприяли.

Ми не рахували, скільки разів там прозвучало слово FuckUp, але можемо впевнено сказати: помилятися – це нормально!

Успішні, відверті і просто мегакруті спікери Олександр Ніколайчик, партнер Sayenko Kharenko; Євген Пронін, керуючий партнер Pronin&Partners Law Firm; Тетяна Харебава, керівник юридичного департаменту Sport Labs Group; Євген Мірошников, адвокат практики White Collar Criminal Defence Sayenko Kharenko та Роман Лещенко, к.ю.н., засновник компанії “Український аграрний центр” підтвердили це, а модератор Діма Гадомський, СЕО Axon Partners, забезпечив невимушену атмосферу.

Дякуємо спікерам за цікаві та щирі історії, а неперевершеному модератору за влучні питання та смішні жарти.

Другий FuckUp night вже скоро. Чекайте анонсу і не бійтесь поразок!