ХІ Всеукраїнська школа з кримінального права та процесу

21-22 листопада Харківський осередок АПУ провів наймасштабніший онлайн−захід  за період карантину – ХІ Всеукраїнську школу з кримінального права та процесу, який об’єднав понад 700 учасників .

 

2 дні, 8 спікерів, 5 лекцій, 3 воркшопи від судмедексперта , детектива НАБУ, національного експерта ОБСЄ  та адвокатів провідних ЮК України.

 

Після відкриття школи з доповіддю «Стратегія і тактика захисту в кримінальних справах» виступив Артем Донець, адвокат, керуючий партнер АО «Донець і партнери», який розповів про найголовніші аспекти захисту в кримінальних справах, поділився кейсами з власної практики та відповів на всі питання учасників.

 

Наступним спікером був Борис Яворський, судово-медичний експерт, завідувач відділу чергових судмедекспертів Одеського обласного бюро СМЕ, автор і ведучий телепрограми «Розтин покаже». Борис Ігорович висвітлив актуальні проблеми призначення і виконання судово-медичних експертиз, зокрема розповів про «Поправки Лозового», а також розвіяв усі міфи, пов’язані з професією.

 

Про кримінально-правовий аспект протидії рейдерству розповів учасникам Станіслав Борис – адвокат, радник «Juscutum», керівник Практики безпеки бізнесу. Станіслав поділився своїм досвідом успішного захисту компаній від рейдерських захоплень і дав актуальні експертні поради як запобігти таким захопленням.

 

Продовжив  захід Віталій Балашов – інженер систем інформаційної безпеки і цифрової криміналістики, національний експерт ОБСЄ в області цифрової криміналістики, з лекцією на тему: «Кіберзлочинність в умовах карантину. Доказова база». Учасники дізналися про природу кіберзлочинів та способи захисту від них, а також отримали відповіді на всі свої питання.

 

Після виступів спікерів учасники мали можливість перевірити свої знання, взявши участь у цікавих інтерактивних вікторинах. Переможці виграли призи від партнерів ХІ Всеукраїнської школи з кримінального права та процесу −cпеціалізованої платформи навчальних заходів для юристів та адвокатів Business Consulting Academy, інноваційної платформи Legal High School, студії юридичної англійської Golden Rule Law Studio. Також на найактивніших учасників чекають подарунки від наших партнерів заходу інтернет−магазину “Юркнига” та бренду планерів “Perfect Plan”.

 

Другий день ХІ Всеукраїнської школи  з кримінального права та процесу був не менш продуктивним та цікавим. Першим спікером неділі став Олександр Плаван, старший юрист практики кримінального права в LCF Law Group з доповіддю «Міжнародне співробітництво у кримінальному провадженні». Обговорили відповідну законодавчу базу і  практичні аспекти  здійснення міжнародного співробітництва.

 

Продовжив захід Сергій Рокунь, старший детектив НАБУ, який розкрив тему “Процесуальне інтерв’ю”. Пан Сергій розказав про те, чим відрізняється класичний допит від  процесуального інтерв’ю, як спланувати, підготуватися та провести такий вид допиту, щоб він був ефективним, а також висвітлив питання його практичного застосування в Україні. В кінці воркшопу переможець вікторини виграв приз від НАБУ.

 

Наступний воркшоп був на тему “Особливості захисту в політично−мотивованих кримінальних справах”. Його провела Андріана Фозекош, адвокат з кримінальних справ в АО “Aver Lex”, акцентувавши увагу на важливих кроках захисту в таких справах . Учасники змогли в командах попрактикуватися над створенням власної позиції захисту на основі практичного кейсу, а також висловити її і отримати поради від експерта.

На завершення Школи  учасників чекав воркшоп від Зінаїди Чупріної, керівника кримінальної практики ЮК “Riyako&Partners”. Усі охочі мали змогу у дружніх командах вирішити два кейси та виступити з своїми позиціями, керуючись порадами Зінаїди, а також адвокат поділилася досвідом щодо того, як звільнити особу від кримінальної відповідальності та отримати виправдовувальний вирок суду..

Найактивніші учасники другого дня отримають подарункові бокси.

 

Дякуємо усім, хто провів з нами ці продуктивні два дні на ХІ Всеукраїнській школі з кримінального права та процесу. Окрему подяку висловлюємо нашим спікерам, які знайшли час поділитися своїм неоціненним досвідом.

Також дякуємо всім партнерам, що підтримали наш захід −фінансовим партнерам ЮК “Juscutum“, АО “Aver Lex”, “LCF”, АО “Donets&Partners”, ЮК “Riyako&Partners”; партнерам заходу Business Consulting AcademyLegal  High School, Golden Rule Law Studio, “Юркнига“, “Perfect Plan“, інформаційним партнерам Law&Events. Ми пишаємося співпрацею з найкращими.

Велике спасибі усім нашим неймовірним учасникам, які кожного року беруть участь у Всеукраїнській школі з кримінального права та процесу! Ваші відгуки надихають нас ставати ще кращими. Будемо раді бачити Вас на наших майбутніх заходах! І до нових зустрічей!