Хакатон “Реформа юридичної освіти”

Понад два місяці тому Ліга студентів АПУ в рамках проєкту “Реформа юридичної освіти” за підтримки Програми USAID “Нове правосуддя” розпочала наступний етап найбільшого проєкту студентства у сфері реформування юридичної освіти в Україні – Хакатон.

 

У проєкті взяли участь:

? понад 170 учасників у складі 43 команд;

? 43 ментори та 23 судді, які представляють різні юридичні компанії, заклади вищої освіти, громадські організації, органи державної влади та юридичні департаменти компанії;

? представники 32 закладів вищої освіти зі всієї України;

? представники 19 юридичних компаній та юридичних департаментів (серед учасників, менторів та суддів).

 

І ось, 21 грудня відбувся фінал Хакатону (із записом якого можна ознайомитись за посиланням – )

 

?Барабанний дріб!

За результатами оцінювання переможцями Хакатону з реформування юридичної освіти обрано команду IK Law Improvement, яку представляють Мукомела Катерина та Когут Іван. Ментором команди виступив Денис Іванов.

З детальним описом проекту можна ознайомитись тут – https://drive.google.com/file/d/19SrPceIeKoOHgEnrJwolaIZjTRxT4aiL/view?usp=sharing

 

Вітаємо переможців та з радістю оголошуємо, що за підтримки юридичних компанії ЄПраво та Moris Group, а також Програми USAID “Нове правосуддя, допоможемо в реалізації переможного проєкту!

 

Ліга студентів АПУ щиро вдячна усім учасникам, менторам та суддям, які долучились до Хакатону!

 

Віримо, що голос студентства вже почутий, тому тепер залишилось зробити його ще гучнішим!

 

А якщо вам цікаво дізнатись більше інформації про фіналістів Хакатону, підписуйтесь на сторінку проєкту «Реформа юридичної освіти», бо вже зовсім скоро ми розпочнемо знайомство з представниками команд!