IX Правнича Асамблея Ліги студентів АПУ

Ось і підійшла до завершення ще одна дивовижна історія у Лізі студенів АПУ… та розпочалася нова: з новими людьми, ідеями та цілями. Найважливіший захід Ліги студентів АПУ вийшов на новий, ще вищий рівень цього року. Мова йде про о IX Правничу Асамблею Ліги студентів АПУ, що відбулася 3-5 травня. Про захід, на якому Ліга не лише із сумом прощається з багатьма найкращим членами організації, але й започатковує старт для нових амбітних людей.

Цьогоріч місцем проведення стало одне з найкрасивіших міст України – Вінниця. Сучасний та затишний заміський комплекс Butterfly привітно відкрив свої двері для лігівців, а комфортні номери, зручний конференц-зал та смачне харчування зробили ці три дні максимально приємними.

Не обійшлося і без чарівних гостей, адже на Асамблею завітали Наталія Єрмоленко, Координатор Ліги студентів АПУ, та Вікторія Краснова, керівник напрямку «Спільнота» в АПУ. Дякуємо вам за цінні поради, настанови та чудовий час, який ми провели у вашій компанії!

Перший день присвятили звітуванню. Члени Правління та голови осередків Ліги студентів проаналізували річну діяльність, підвели підсумки та поділилися своїми злетами й падіннями.

Другого дня відбулася виборна частина. Кандидати на заміщення посад членів Правління Ліги студентів АПУ 2019/2020 презентували програми своєї діяльності та поділилися планами на найближчий рік. Боротьба була запеклою. А вже зараз ми можемо представити вам новий склад Правління Ліги студентів АПУ:

1. Фандрейзер – Богдана Суботяк
2. Менеджер з правничої кар’єри – Назарій Гук
3. Менеджер з міжнародних відносин – Богдан Соломаха
4. Менеджер соціальних проектів – Маргарита Кінах
5. Координатор заходів – Юрій Горун
6. PR-менеджер – Валерія Щербина
7. HR-менеджер – Назарій Ковальчук
8. Медіа-менеджер – Олександр Сняданко
9. Голова комітету суспільної ініціативи – Катерина Кондратьєва
10. Менеджер з корпоративного розвитку – Яна Кота
11. Координатор Східноукраїнського регіону – Марина Лобко
12. Координатор Південноукраїнського регіону – Діана Ляшенко
13. Координатор Північноукраїнського регіону – Олег Мусій
14. Координатор Західноукраїнського регіону – Юрій Пукавський
15. Голова Київського осередку – Євген Сіренко

І нарешті:

* Голова Ліги студентів АПУ – Вероніка Годлевська
* Заступник Голови Ліги студентів АПУ – Наталія Чоп
* Заступник Голови Ліги студентів АПУ – Олександр Артьомов
* Голова у відставці – Михайло Процайло

Завершенням другого дня став урочистий вечір, на якому за доброю традицією відзначили тих, хто цього року показав найкращі результати. Отож переможцями у номінаціях Student’s League UBA Awards 2019 стали:

1. Школа року – V Всеукраїнська школа з IT- та Інтернет права
2. Проект року – League UBA Trip
3. Змагання року – Ultima Ratio
4. Прорив року – Локальний осередок Ліги студентів АПУ в НУ “ЛП”
5. Перспектива року – Донецький осередок Ліги студентів АПУ
6. Найкращий осередок – Київський осередок Ліги студентів АПУ

Ранок останнього дня ознаменувало відкриття першого засідання нового складу Правління та Розширенного Правління Ліги студентів АПУ. Поставлено багато цілей, для досягнення яких Правління буде старанно працювати цілий рік.

Висловлюємо величезну вдячність за підтримку партнерам Ліги студентів АПУ: Ario Law Firm, TOTUM LF та партнеру заходу – Юридическое бюро Сергеевых.