IV Всеукраїнські судові дебати з податкового права

14-15 квітня на базі Університету державної фіскальної служби України відбулись IV Всеукраїнські судові дебати з податкового права за підтримки Ліги студентів Асоціації правників України, Київського обласного осередку Ліги АПУ.

Цьогорічні судові дебати проходили у форматі судового засідання, під час якого учасники могли відстоювати свою точну зору з позиції позивача чи відповідача.

Суддівську панель очолив:

Олександр Марков – радникик та керівник податкової практикив ЮФ Redcliffe Partners.

Протягом останніх років його практика все більше фокусується на загальних податкових консультаціях, адмініструванні податків та дотриманні податкових норм, транзакційних податках та податкових спорах.

Сектор знань Олександра охоплює агробізнес, FMCG та роздрібну торгівлю, фармацевтику та охорону здоров’я, телекомунікації та медіа.

Олександр є членом двох комісій Міжнародної торгової палати в Україні: Комісії з оподаткування та Комісії з митного оформлення та спрощення торгівлі.

Також, до суддівської  панелі входили:

Світлана Мороз – адвокат, керуючий партнер Юридичної компанії Dictum.

Світлана спеціалізується в таких сферах права як податкове, інвестиційне та митне; супроводжує клієнтів у категорії white-collarcrime.

Світлана має значний досвід у супроводженні податкових спорів. За останні три роки має понад 30 успішних судових кейсів, вирішених на загальну суму понад 150 млн. грн.

Третім суддею була Ірина Бондаренко –  керівник практики Development Юридична компанія Dictum.

Ірина спеціалізується в таких сферах як будівельне, земельне та господарське право.

Пані Ірина має 13 – річний активний досвід роботи в земельній, аграрній сферах, корпоративних прав та інвестицій, розробці бізнес-планів підприємств, успішної розробки і реалізації кейсів в сфері нерухомості та корпоративних прав.

І доповнив суддівську панель Олександр Нестеров – адвокат, входить до складу АО «КМ Партнери». Олександр також займається консультуванням з питань, пов’язаних з оподаткуванням, енергоресурсами, електронним документообігом.

Завершились IV Всеукраїнські судові дебати з податкового права врученням сертифікатів переможцям та подяк суддям, які виявили бажання взяти участь в наступних судових дебатах. Учасники були надзвичайно задоволені організацією та рівнем проведення судових дебатів та пообіцяли взяти участь в наступних і знову довести свою першість!

Висловлюємо свою подяку Генеральному партнеру заходу ЮФ Redcliffe Partners та Офіційним партнерам заходу ЮФ DICTUM, ЮФ AXON Partners, АО KM Partners та інтернет-магазину ЮрКнига.

Голова Київського обласного

осередку Ліги студентів АПУ

Костючик Дарина