IV Всеукраїнська школа майбутнього парламентаря

На цих вихідних, 18-19 листопада 2017 року, Київ приймав гостей IV Всеукраїнської школи майбутнього парламентаря – найбільшого заходу, організованого Комітетом суспільної ініціативи Ліги студентів АПУ.

Цього разу до Києва з’їхались студенти зі всієї України, студенти, яким небайдужа доля їхньої Батьківщини, і саме вони творитимуть майбутнє нашої держави.

Для учасників школи у Клубі при Кабінеті Міністрів України виступили Вікторія Пташник – Народний депутат України, Хюг Мінгареллі – Глава представництва ЄС в Україні, Олексій Філатов – Заступник Глави Адміністрації Президента України, Ганна Вронська – суддя ВСУ, Катерина Одарченко – політтехнолог, керуючий партнер компанії SIC Group Ukraine, Марія Захаренко – помічник-консультант народного депутата, Євгеній Калінін – керівник юридичної служби депутата Борислава Берези. Поговорили про внутрішню та зовнішню політику, роботу депутата та його помічника, консультування та політтехнології. Навіть створювали власні партії!

Учасники школи отримали все, що їм обіцяли: лекції від провідних політичних діячів України та Європи; глибоке розуміння політичного світу та відкриття його секретів; знайомство та спілкування з народними обранцями; чудово проведений час; незабутні враження та найщиріші емоції.

Організаційний комітет IV Всеукраїнської школи майбутнього парламентаря щиро вдячний всім присутнім на школі. Лігівці сподіваються, що виправдали всі очікування. І вже з новими силами приступають до підготовки наступних шкіл Ліги студентів АПУ!