IV Всеукраїнська школа адвокатської діяльності

6-7 квітня відбулася IV Всеукраїнська школа адвокатської діяльності у місті Суми. Довгоочікуваний захід, створений Сумським осередком Ліги студентів АПУ, викликав море позитивних емоцій у спікерів, партнерів та учасників.

Школа була розрахована на 2 дні, які складалися з лекцій на актуальні теми, майстер-класу з медіації та вирішення практичного кейсу з кримінального права.

Перший день відкрила Оксана Сердюк, адвокат, спеціалізацією якої є кримінальні справи, злочини у сфері службової та професійної діяльності, яка говорила з учасниками про адвокатські гарантії захисту прав громадян при затриманні у кримінальному процесі.

Далі слово було за Романом Чумаком, керуючим партнером ЮК «Арес», який розкрив тему проведення адвокатами операцій з нерухомим майном.

Наступним спікером була Ольга Троценко, директор “Адвокатського бюро «Ольги Троценко», яка розповідала учасникам про морально-етичні принципи діяльності адвоката.

Завершив перший день Іван Кравченко, д.ю.н., адвокат, медіатор, який говорив з учасниками про те, які навички медіатора можуть знадобитися в адвокатській діяльності. Свою розповідь завершив кейсом із медіації, за який переможці отримали чудові подарунки від наших партнерів.

Другий день школи розпочала Ганна Шелехова, Голова зарічного районного суду м. Суми, яка розповідала про витрати на правову допомогу.

Родзинкою заходу стала відео-конференція з адвокатом, радником ЮК ILF, Крістенко Андрієм, тема виступу якого присвячувалася особистому бренду адвоката.

Далі своє слово мав Іван Кравченко, який провів майстер-клас із медіації і продемонстрував на власному прикладі тактику поведінки зі сторонами конфлікту.

Завершив другий день Олександр Чернадчук, старший партнер адвокатського об’єднання «Корпус Юріс» з темою, що стосувалася етичних засад відносин адвоката з клієнтом. Після виступу спікера на учасників чекав практичний кейс з кримінального права. Учасники, що найбільше себе проявили отримали подарунки від організаторів заходу.

Команда Сумського осередку висловлює велику вдячність нашим партнерам, за допомогою яких був організований наш захід: інтернет-магазину «Compservice»,  генеральному партнеру – юридичній компанії «Арес», адвокату Оксані Сердюк, офіційним партнерам – інтернет-магазину «Юркнига» та Відділенню Асоціації Правників України в Сумський області, інформаційному партнеру – Law&Events.

Дякуємо всім, хто був з нами! Далі – цікавіше!