Проект “Відкритий Суд. Школа Права”

Ти студент юридичного факультету і не знаєш чим себе зайняти в таку спеку?Хочеш отримати практичні знання та навички,але не можеш знайти потрібну вакансію?
Це не проблема,адже ми знайшли для тебе чудову можливість поринути у світ юриспруденції.

Ми підготували для Вас інформацію про Програму юридичного стажування для студентів 1-5 курсів ВНЗ України в межах Проекту “Відкритий Суд. Школа Права”.

Особливість цього Проекту в тому, що Ви не просто відвідуєте судові засідання, ставите запитання, відповідаєте, пишете листи, приймаєте участь у лекціях та практикумах, готуєте документи та заповнюєте дані онлайн відповідно до стандартів Проекту.

За кожним Вашим кроком,у доброму сенсі, спостерігають. Проект ретельно відстежує ваш прогрес та надає їм оцінку у Сертифікаті про проходження Програми стажування. Це відносно рутинна робота щодо покращення знань окремих студентів, та в цілому, покращення системи правової освіти в Україні.

Для тих студентів, хто бажає себе перевірити та отримати Сертифікат за наслідком проходження стажування, реєстрація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeOrS8udhT8-cZEDygfoO4BzddAbS879zGeTj5xYVN9BLccTw/viewform