ІХ Всеукраїнська школа з морського права

20-21 квітня 2019 року Одеський осередок Ліги студентів АПУ вже вдев’яте провів Всеукраїнську школу з морського права!

Відкриття заходу було багатообіцяючим: щасливі організатори та очікуючі на чудовий захід учасники. З вітальним словом виступили адвокат, керуючий партнер Генерального партнеру Одеського осередку Ліги студентів АПУ – адвокатського об`єднання «Юридичне бюро Сергєєвих» Юрій Сергєєв, Валерія Іванова – юристка  міжнародної юридичної служби “Interlegal”, Тетяна Титаренко, керуючий партнер юридичної компанії “LEGRANT”, Голова Одеського осередку Ліги студентів АПУ Мілена Тетерятник та Голова оргкомітету Школи Глеб Кубрак. Протягом двох днів усі присутні вивчали різні поняття, що належать до стихії морського права: що таке коносамент та які бувають його види, які існують типи чартерів, обов`язки та права капітана морського порту, природу демереджа та диспача! Отримавши нові знання, розглянули кейси реальних справ, а тоді, поділившись на команди, обговорили шляхи вирішення та формували правові позиції.

Спікери – найдосвідченіші юристи та адвокати в сфері морського права. У перший день виступала Валерія Іванова – юристка  міжнародної юридичної служби “Interlegal”  з коротким екскурсом в Shipping law, а також Сергій Платонов, юрист юридичної компанії “LEGRANT” з лекцією: «Introduction to International Trade”. Другого дня заслухали Юрія Сергєєва – адвоката, керуючого партнера адвокатського об’єднання «Юридичне бюро Сергєєвих» та Олени Черепової, юристки адвокатського об’єднання «Юридичне бюро Сергєєвих» з темою: «Next of Kin та виплата компенсації через смерть моряка під час дії трудового контракту» і Артема Волкова, адвоката, керівника практики морського права юридичної фірми «АНК» з доповіддю про види чартерів!

Звісно, найбільша вдячність партнерам – без них захід не пройшов би на такому високому рівні! Одеський осередок Ліги студентів АПУ дякує Генеральному партнеру – адвокатському об’єднанню «Юридичне бюро Сергєєвих», Генеральному партнеру заходу – юридичній компанії «АНК», ексклюзивному партнеру заходу – юридичній компанії “LEGRANT”, партнерам заходу –  міжнародній юридичній службі “Interlegal”, ексклюзивному партнеру Одеського Осередку юридичній компанії «Привілей», партнеру Осередку – адвокатському бюро «Фішер Юлія», а також офіційному та річному партнерам Ліги студентів АПУ — юридичним фірмам “ARIO” та “Totum “.

 Учасники прослухали цікаві лекції, посмакували смачними кава-брейками, а також виграли пам’ятні подарунки – екосумки, футболки, іграшки та блокноти з лого заходу.

Найактивніші також отримали призи від партнерів – книги з морського права та можливість пройти стажування!

Нехай наступного року десята – ювілейна – Школа з морського права стане ще грандіознішою та яскравою!