ІІІ Форум з адміністративного права та судочинства

Підводимо підсумки ІІІ Форуму з адміністративного права та судочинства, який відбувся 10 листопада в Одесі!

Одеський осередок Ліги студентів АПУ вже третій рік поспіль дуже радий бачити  нові обличчя на Форумі з адміністративного права та судочинства, які прагнуть розвиватися і досягати більшого! Так тримати!

Команда висловлює подяку нашим партнерам цього чудового заходу: генеральному партнеру осередку – Юридичному бюро Сергєєвих та ексклюзивному партнеру –  юридичній компанії «Привилегия»! А також інформ-партнерам: Law&Events, Studway, Loйер! Без вас усіх нічого не відбулося б! Стосовно спікерів, слід відмітити, що це були фахівці своєї справи, адже так вправно та зрозуміло розповісти тему і паралельно ввести у дискусію всю аудиторію дійсно заслуговує похвали!

А зараз більш детально про те, чим саме запам’ятався наш захід:

Юлія Романівна Юхтенко, суддя Одеського окружного адміністративного суду, виступила з лекцією про практичні аспекти вирішення спорів, що випливають із публічно-правових відносин у досудовому порядку, а також допомогла розібратись у тонкощах і дрібницях, які виникають під час зазначених правовідносин.

Анатолій Юрійович Осадчий, доцент кафедри адміністративного права і судочинства, к.ю.н. Національного університету «Одеська юридична академія», звернув увагу аудиторії на вади нової редакції Кодексу адміністративного судочинства України.

Олег Вікторович Білостоцький, суддя Одеського окружного адміністративного суду, разом з учасниками розглянув тему щодо застосування законодавства при розгляді адміністративних справ стосовно окремих питань, яка викликала жваві дискусії в аудиторії.

Катерина Вікторівна Бондаренко, кандидат юридичних наук, доцент кафедри адміністративного та фінансового права НУ “ОЮА”, виступила з темою: “Принципи адміністративного права в практиці Європейського суду з прав людини”. Учасники в ході розповіді поглибили свої знання в аспекті адміністративно-політичної сфери публічного адміністрування.

Ігор Олександрович Бондаренко, заступник директора юридичного департаменту Одеської міської ради, кандидат юридичних наук, детально розкрив тему щодо особливості справ з органами місцевого самоврядування за оновленим процесуальним законодавством. Учасники отримали практичні поради щодо комунікації з представниками влади.

Дякуємо усім присутнім (а вас було аж 50 учасників!) за неймовірно насичений та продуктивний день! Бажаємо усім розвиватись і ставати лише кращими! Чекаємо вас у наступному році неодмінно!