ІІ Всеукраїнська школа з медичного права

16-17 листопада Полтавським осередком Ліги студентів Асоціації правників України була проведена ІІ Всеукраїнська школа з медичного права – подія, що дала можливість заглибитися у тонкощі надзвичайно складної галузі юриспруденції – медичного права.
На заході учасники мали змогу прослухати доповіді спікерів, розглянули цікаві кейси, заслухали майстер-клас з першої медичної допомоги та брали участь в інтерактивній грі.
Спікерами заходу були:
Віталій Пашков, доктор юридичних наук та професор, який розтлумачив та пояснив тему правового регулювання обігу лікувальної косметики.
Неймовірна Наталія Гуторова, доктор юридичних наук та член комісії з правової реформи в Україні, поділилася досвідом протидії щодо нечесного маркетингу у сфері охорони здоров’я.
Питання, пов’язані з особливостями регулювання конфлікту між лікарем і пацієнтом, учасники мали змогу задати Ользі Троценко – директорці Адвокатського бюро «Ольги Троценко».
Нововведення у сфері кримінальної відповідальності за медичну недбалість, а також її особливості, були озвучені Світланою Рак – кандидатом юридичних наук, професіоналом у медичному праві.
Завершення першого дня ознаменувалося доповіддю Микити Бурова, юристом медичної практики Юридичної консалтингової компанії «Де-Юре», який розповів про особливості реклами медичного бізнесу, а також представив цікавий кейс.
Анна Зоря, юрисконсульт ТОВ «СВ Медікал», доповнила тему особливостей правового регулювання реклами лікарських засобів.
Тему правового аспекту інклюзії пояснила Тетяна Недоріченко – методист по роботі з дітьми з особливими потребами ММК Управління освіти Виконавчого комітету Полтавської міської ради.
Проблематику психоемоційного стану людини та як вона пов’язана з медичним правом учасники мали змогу почути від Закладного Віталія – психотерапевта, Заслуженого лікаря України.
Дякуємо нашим спікерам за чудові розповіді та розтлумачення важливих тем, які допомогли знайти правильний шлях у гущині медичного права.
Окремо хочемо подякувати партнерам, які підтримали наш захід: річним партнерам Ліги студентів АПУ: ЮФ “ARІО” та “Grasers”, а також офіційному партнеру ЮФ “TOTUM”, генеральному партнеру нашого заходу – ТОВ «СВ Медікал», партнеру – Юридичній консалтинговій компанії «Де-Юре», інформаційному партнеру – Lawevents.