II Всеукраїнська школа «Ostroh Court»

24 та 26 квітня відбулась II Всеукраїнська школа «Ostroh Court», організована Острозьким осередком Ліги студентів АПУ.

Захід пройшов на всі сто. Говорили про особливості судового процесу в Україні, досудове врегулювання спорів, слухали поради до написання процесуальних документів і ще багато чого захоплюючого та корисного для майбутніх правників.

Відкривав захід Віталій Уркевич, суддя Верховного Суду у Касаційному господарському суді, який розповів про представництво у господарських спорах. Після нього виступили Антон Сінцов та Роман Герасименко з «Asters». Вони розповіли детальніше про роботу адвоката в суді І інстанції в господарських та адміністративних спорах. Наступним спікером був Богдан Шабаровський, адвокат Vasil Kisil & Partners, з темою «Поради до написання процесуальних документів». Закривали перший день заходу неймовірні Ольга Шминдрук – засновниця Адвокатського бюро, та Тетяна Мусіюк – начальниця Острозького відділу Здолбунівської місцевої прокуратури. Пані виступили з темою «Особливості кримінального провадження на підставі угод».

Другий день був не менш цікавим та захоплюючим. Відкривала його Надія Микієвич, юристка-практик міжнародного арбітражу та транскордонних судових спорів INTEGRITES. Спікерка розповіла про особливості арбітражів, третейських судів та практики ЄСПЛ. А закрили наш захід експерти у сфері медіації – прекрасні Дарія Зима, Анна Лиско та Юрій Сівовна в панельній дискусії по ADR за участі модератора Світлани Ільницької.

Захід вийшов надзвичайно насиченим: кожен вебінар був по своєму цікавий, а учасники отримали багаж цінної інформації.

Ми неймовірно вдячні кожному спікеру за те, що взяли участь у нашому заході. Це був надзвичайно цінний досвід для молодого покоління юристів.

Також хочемо висловити вдячність усім учасникам за те що долучилися до заходу. Ми будемо дуже раді бачити вас на наступних заходах! Бо попереду ще більше цікавого!